Testowy Android 4.3 dla Galaxy Note II jest już dostępny w Sieci

Testowy Android 4.3 dla phabletu Galaxy Note II wyciekł do Sieci. To bardzo wczesna kompilacja, więc decydując się na jej instalację musicie się odpowiednio zabezpieczyć.

Dla osób posiadających phablet Samsung Galaxy Note II mam interesującą informację: do Sieci wyciekł właśnie testowany na nim Android 4.3 noszący numer N7100XXUEMI6. Warto pamiętać, że jest to bardzo wczesna kompilacja, gdyż koreański producent rozpoczął testy zaledwie kilka dni temu. Niezbędne jest też wykonanie backupu danych przed jej instalacją, gdyż na tak wczesnym etapie rozwoju możemy napotkać wiele błędów.

Android 4.3 nadchodzi

Przy tej okazji warto też przypomnieć, że Samsung poinformował niedawno oficjalne, kiedy jego wcześniejsze gadżety otrzymają wsparcie dla zegarka Galaxy Gear. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Android 4.3 (Galaxy Gear wymaga do działania wspieranej przez niego technologii Bluetooth LE) trafi do smartfona Galaxy S4 jeszcze w tym miesiącu, natomiast właścicielom modeli Galaxy S III i Galaxy Note II zostanie udostępniony w grudniu.

Zainteresowanych instalacją wspomnianego testowego Androida 4.3 zapraszam tutaj.