Testujemy Wolfenstein: Enemy Territory!

Activision opublikowała dziś, zapowiadaną wcześniej, przeznaczoną do rozgrywki multiplayer testową wersję gry Wolfenstein: Enemy Territory. Opublikowana wersja gry zawiera jedną mapę przeznaczoną do rozgrywki wieloosobowej - w pełnej wersji gra będzie składać się z sześciu map dla trybu wieloosobowego i pełnej kampanii dla gry w trybie jednoosobowym. Test został przygotowany w dwóch wersjach: dla Windows i Linuxa.

Pamiętajcie jednak, że jest to wersja testowa i podczas gry możecie napotkać różnego rodzaju problemy. Choć Activision nie zamierza pomagać graczom w rozwiązywaniu doraźnych problemów, związanych z wczesną wersją gry, firma liczy, że gracze będą na bieżąco informować o błędach napotkanych w grze. Informacje na ten temat przesyłajcie na adres: etbugs@idsoftware.com

Wolfenstein: Enemy Territory jest samodzielną grą i zarówno wersja testowa jak i finalna nie będą potrzebowały do uruchomienia poprzedniej pełnej wersji RTW. Plik waży nieco ponad 100 MB i czeka już do pobrania z naszego serwera FTP.

Poniżej prezentujemy minimalne wymagania sprzętowe dla Enemy Territory:

Windows 98/ME/2000/XP OS

Pentium III 600MHz

128 MB RAM

karta graficzna 32 MB

Direct X 8.1

500 MB wolnego miejsca na dysku

Modem 56.6k dla rozgrywki z udziałem ośmiu graczy (do rozgrywek, w których będzie brała udział większa liczba graczy zalecane jest stałe łącze).

Plik do pobrania:

http://www.cyberjoy.com.pl/ftp/program.asp?id=1441


Zobacz również