Testy Groma

Nie jest to relacja z ćwiczeń walczącej w Iraku naszej elitarnej jednostki komandosów - wczoraj Cenega poinformowała o rozpoczęciu beta testów polskiej gry akcji z elementami RPG pt. Grom.

Wydawca zapowiada, że Grom będzie wyjątkowym połączeniem gry zręcznościowej i RPG z zadziwiającą grafiką i naprawdę wyjątkową fabułą. Akcja gry toczy się podczas drugiej wojny światowej w Tybecie, gdzie niemieccy żołnierze szukają zaginionego miasta króla Arjuna, w którym jak głosi legenda ukryto dwanaście mistycznych rodzajów broni. Dzięki nim można ponoć zrównać z ziemią całe miasta. Jeśli naziści wejdą w posiadanie choćby jednego z owych artefaktów, nic nie powstrzyma ich od panowania nad światem.

Niespodziewająca się żadnych przeszkód niemiecka ekspedycja podczas swoich poszukiwań natrafia na pewien problem - pułkownika Groma, który zamierza zrobić wszystko aby naziści nie dotarli do legendarnej broni. Gra oferuje pięć rozdziałów (misji), które będziemy rozgrywać w szesnastu różnych lokacjach, dwanaście rodzajów broni i około trzydziestu przedmiotów do użycia.

Grom dostępny będzie w profesjonalnej polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi w kwietniu br w cenie 99,99 złotych.


Zobacz również