Text Cleaner 2 ze Studia 450

Pojawiła się wersja 2.0 Text Cleanera, narzędzia do edycji przeznaczonego dla wszystkich zajmujących się przygotowywaniem tekstów do druku lub ich publikacji w Internecie.

Text Cleaner został stworzony z myślą o eliminacji wielostopniowego i żmudnego procesu odnajdywania, zamiany i korekcji określonych znaków w tekście przygotowywanym do druku lub publikacji w Internecie. Wymiana znaków i korekcja błędów może być dokonywana jednocześnie, a program umożliwia także 'czyszczenie' tekstu bezpośrednio w QuarkXPress czy innej aplikacji obsługującej funkcję 'kopiuj' i 'wklej'.

Aplikacja usuwa niepotrzebne spacje, tabulatory, dokonuje korekcji stopek, oznaczeń cala i innych miar, skrótów oznaczających daty, tworzy i usuwa myślniki, średniki, apostrofy i oznaczenia akapitów.

Tex Cleaner usuwa także symbole cytatów z plików email i konwertuje znaki podziału wersów na 'zawinięty tekst' [wrapped text]. Wymagania sprzętowe dla Text Cleanera 2.0 to komputr PowerMac, system Mac OS 8.1 do 9.1, 7MB wolnej pamięci RAM oraz 8MB wolnej przestrzeni na dysku.

www.studio405.com/textcleaner


Zobacz również