The Bat! Professional 4.2.18 - zamiast Outlooka

W najnowszym Windows 7 nie ma juz programu pocztowego. Aplikację do obsługi maili trzeba pobrać z internetu. To dobry moment, by zacząć używać innej aplikacji niż stary Outlook Express, na przykład The Bat!

The Bat! Professional 4.2.18 - zamiast Outlooka

The Bat! 4.2.18

The Bat! 4.2.18 to kolejna wersja bardzo popularnego programu pocztowego. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Osoby, które zaczynają swoja pracę z pocztą elektroniczna docenią przejrzysty interfejs programu i łatwy sposób obsługi. Profesjonaliści znajdą w programie mnóstwo funkcji ułatwiających zapanowanie nad setkami wiadomości.

Oferowana przez RIT Labs aplikacja potrafi wykorzystać wielowątkowość Windows dzięki czemu pracuje efektywniej. Wstępna obróbka wiadomości na serwerze jeszcze bardziej usprawnia działanie: program potrafi zastosować zdefiniowane przez użytkownika reguły przed ściągnięciem wiadomości na komputer. The Bat! został wyposażony we wszechstronny i wygodny edytor wiadomości oraz książkę adresową. Funkcje szyfrowania skrzynki, wsparcie dla technologii szyfrowania maili PGP oraz ochrona przed wirusami zapewniają bezpieczeństwo danym.

Zobacz również:

  • Inteligentny dom: przegląd najbardziej atrakcyjnych ofert Smart Home [26.04.2022]
  • Od teraz możesz śledzić przesyłki na telefonie za pomocą aplikacji Gmail. Jest jednak pewien haczyk

Na szczególną uwagę zasługują narzędzia do tworzenia szablonów i reguł wiadomości. Wbudowana obsługa skryptów pozwala tworzyć mechanizmy niedostępne w innych aplikacjach.

The Bat! nie jest bezpłatny, ale koszty jego zakupu (45 dolarów) są mniejsze niż porównywalnego Microsoft Outlooka. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Pobierz: The Bat Home 4.2.18

Pobierz: The Bat Professional 4.2.18

Pobierz: The Bat polski interfejs 4.2.18