The Bat! Professional 4.2.18 - zamiast Outlooka

W najnowszym Windows 7 nie ma juz programu pocztowego. Aplikację do obsługi maili trzeba pobrać z internetu. To dobry moment, by zacząć używać innej aplikacji niż stary Outlook Express, na przykład The Bat!

The Bat! 4.2.18

The Bat! 4.2.18

The Bat! 4.2.18 to kolejna wersja bardzo popularnego programu pocztowego. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Osoby, które zaczynają swoja pracę z pocztą elektroniczna docenią przejrzysty interfejs programu i łatwy sposób obsługi. Profesjonaliści znajdą w programie mnóstwo funkcji ułatwiających zapanowanie nad setkami wiadomości.

Oferowana przez RIT Labs aplikacja potrafi wykorzystać wielowątkowość Windows dzięki czemu pracuje efektywniej. Wstępna obróbka wiadomości na serwerze jeszcze bardziej usprawnia działanie: program potrafi zastosować zdefiniowane przez użytkownika reguły przed ściągnięciem wiadomości na komputer. The Bat! został wyposażony we wszechstronny i wygodny edytor wiadomości oraz książkę adresową. Funkcje szyfrowania skrzynki, wsparcie dla technologii szyfrowania maili PGP oraz ochrona przed wirusami zapewniają bezpieczeństwo danym.

Na szczególną uwagę zasługują narzędzia do tworzenia szablonów i reguł wiadomości. Wbudowana obsługa skryptów pozwala tworzyć mechanizmy niedostępne w innych aplikacjach.

The Bat! nie jest bezpłatny, ale koszty jego zakupu (45 dolarów) są mniejsze niż porównywalnego Microsoft Outlooka. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Pobierz: The Bat Home 4.2.18

Pobierz: The Bat Professional 4.2.18

Pobierz: The Bat polski interfejs 4.2.18