The Boys 3, odcinek 8 – kto zginie? Co wydarzy się w finale? Szykujcie się na wojnę bohaterów

Finał 3 sezonu The Boys już w tym tygodniu! Czy czeka nas walka Homelandera i Soldier Boya? Kto wygra, a kto zginie? Sprawdźcie nasze przewidywania odnośnie 8 odcinka sezonu 3 The Boys. [SPOILERY]

fot. Amazon Studios

The Boys 3, odcinek 8 – kto zginie? Co wydarzy się w finale? Szykujcie się na wojnę bohaterów

Homelander i Soldier Boy połączą siły

Trudno sobie wyobrazić, by dwóch tak narcystycznych i szalonych supków zechciało na dłuższą metę ze sobą współpracować, ale nie jest wykluczone, że połączą siły choć na krótką chwilę. Homelander cierpi z powodu braku rodziny i niewykluczone, że wbrew wszelkiemu rozsądkowi będzie chciał nawiązać jakąś więź ze swoim (mimowolnym) ojcem. Soldier Boy pragnie zemsty na Vought, a Homelandera nieustannie kusi odrzucenie zahamowań i przejęcie władzy nad USA. Połączone siły obu supków mogłyby to zagwarantować, a przy okazji wywołać totalny chaos.

Homelander i Soldier Boy stoczą walkę

Mimo wszystko, wydaje się, że Homelander I Soldier Boy nie będą w stanie sprzymierzyć się na dłuższą metę. Obaj są totalnymi narcyzami i zapatrzonymi w siebie egoistami, nie znoszą konkurencji i nie uznają kompromisów. Po wykończeniu Odwetu Soldier Boy weźmie na cel samo Vought, co pewnie nie przypadnie do gustu Homelanderowi organicznie związanemu z korporacją. Co więcej, już samo pojawienie się Soldier Boya jest dla Vought zagrożeniem – na jaw wyszłyby nie tylko kłamstwa związane z jego śmiercią, ale również fakt, że jest odpowiedzialny za zabicie cywilów w Nowym Jorku.

Zobacz również:

  • Nowoczesny odkurzacz Philips w zaskakująco niskiej cenie tylko dzisiaj na Amazon
The Boys 3, odcinek 8 – kto zginie? Co wydarzy się w finale? Szykujcie się na wojnę bohaterów

fot. Amazon Studios

Walka Soldier Boya i Homelandera wydaje się więc nieunikniona. Jej finał trudno przewidzieć, ze względu na wsparcie, które mogą uzyskać obaj superbohaterowie. Według naszych przewidywań siły mogą rozłożyć się w następujący sposób: Soldier Boy, Butcher, Hughie, Maeve vs. Homelander, i Victoria Neumann, Starlight, Kimiko, wyposażeni w nowiczoka MM i Frenchie oraz Black Noir. Oczywiście możliwe są też zmiany stron – część walczących na pewno będzie chciała zabić zarówno Homelandera, jak i Soldier Boya.

Który z nich zostanie pokonany? Soldier Boy wydaje się słabszy od Homelandera i ewidentnie nie panuje nad mocami. Może zostać też odurzony nowiczokiem. Twórcy być może będą chcieli podarować Marvinowi zemstę na zabójcy rodziny. Homelander wydaje się mieć większe szanse w tym starciu, ale może już czas na nowego serialowego łotra? Kolejny sezon z Homelanderem może już nie mieć tej świeżości.

Homelander odnajdzie Ryana

W 7 odcinku 3 sezonu The Boys Victoria Neumann zaoferowała Homelanderowi sojusz. Na dobry początek wręczyła supkowi kartkę z informacją, która wyraźnie go zaskoczyła. Bardzo prawdopodobne, że Victorii udało się odkryć miejsce, w którym ukrywany jest Ryan.

The Boys 3, odcinek 8 – kto zginie? Co wydarzy się w finale? Szykujcie się na wojnę bohaterów

fot. Amazon Studios

Grace Mallory zostanie zabita

Jeśli Homelander rzeczywiście odnajdzie Ryana, Grace Mallory może stać się ofiarą furii supka. Wydaje się, że pułkownik spełniła już swoją rolę w serialu. Komiksowy pierwowzór postaci, czyli Greg Mallory, został zabity przez Butchera – oczywiście może się to wydarzyć również w serialu, jednak śmierć z rąk Homelandera wydaje się bardziej prawdopodobna. Możliwe jest też, że Mallory dołączy do starcia bohaterów i zostanie zabita przez Soldier Boya, z którym łączy ją szczera nienawiść.

Black Noir zostanie zabity

Małomówny supek to jeden z ostatnich członków Odwetu, odpowiedzialny w dodatku za plan pozbycia się Soldier Boya. Jest więc numerem jeden na liście śmierci supka, a co więcej postanowił doprowadzić do konfrontacji z dawnym dowódcą. Ich starcie najprawdopodobniej skończy się śmiercią Noira.

Kimiko i Frenchie zginą

Spójrzmy prawdzie w oczy: wątek francuskiego zabójcy i nieśmiertelnej superbohaterki stał się w ostatnim sezonie cokolwiek przesłodzony. Być może nieprzypadkowo – możliwe, że twórcy szykują dla nas prawdziwą emocjonalną rzeźnię i w finale sezonu brutalnie rozbiją zakochaną parę. Zginąć może jedno z nich lub nawet oboje – ta historia wydaje się zbyt piękna, by miała długo trwać. W komiksach Kimiko i Frenchie zostają zabici przez Butchera; w serialu mogą zginąć podczas starcia supków, ale może też dopaść ich Mała Nina.

The Boys 3, odcinek 8 – kto zginie? Co wydarzy się w finale? Szykujcie się na wojnę bohaterów

fot. Amazon Studios

Hughie dowie się o kłamstwie Butchera

Niewiele potrzeba, by wydało się kłamstwo Butchera na temat tymczasowego V – wystarczy, że Hughie ponownie spotka się z Annie. Zarówno wiadomość o skutkach przyjmowania preparatu, jak i postępowanie Billy'ego będzie dla Hughiego szokiem i może stanowić podbudowę pod konflikt obu bohaterów w sezonie 4. W komiksie Hughie i Butcher wdają się w konflikt, który oczywiście kończy się krwawo; niewykluczone, że twórcy serialu zechcą pójść podobnym tropem.

Maeve zostanie zabita

W ostatnim czasie Maeve nie ma w serialu zbyt wiele do roboty. Poza dostarczeniem Billy'emu tymczasowego V, superbohaterka nie odgrywa większej roli. Wydaje się też dość zrezygnowana, choć z pewnością ma wystarczająco dużo siły, by spróbować zniszczyć Homelandera. W komiksie Maeve spotkał smutny koniec – zginęła z ręki Homelandera w obronie Starlight.

Ponury teaser zapowiada finał 3 sezonu The Boys [06.07.2022]

Krwawe starcie nadchodzi wielkimi krokami, a Amazon Prime opublikował krótki zwiastun odcinka 8:

"Spalona ziemia. Szok i przerażenie. Krew i kości." Taka zapowiedź nie wróży nic dobrego (oczywiście z wyjątkiem emocjonującego odcinka).

The Boys 3 – tak wygląda finał! 8 odcinek 3 sezonu Boysów już na Amazon Prime [08.07.2022]

Nadeszła z dawna oczekiwana chwila i ostatni odcinek trzeciego sezonu The Boys otrzymał swoją premierę. Wszystko wskazuje na to, że Homelander przynajmniej początkowo będzie szukał pokojowej drogi do rozwikłania konfliktu z Soldier Boyem. Tego samego nie można jednak powiedzieć o Chłopakach... Finał 3 sezonu The Boys to prawdziwa jazda bez trzymanki, plot twisty, zaskakujące decyzje, wybuchający ludzie i spalona ziemia. Które nasze teorie okazały się prawdziwe? Przekonajcie się sami.

Zobacz również: The Boys 3, odcinek 7 – streszczenie. Co łączy Homelandera i Soldier Boya?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: