The Boys 3 – poznamy dzieciństwo Butchera? Karl Urban zdradza, czego możemy się spodziewać

Billy Rzeźnik jako dziecko? Gwiazdor The Boys zapowiada, że w trzecim sezonie serialu dowiemy się więcej o przeszłości diabolicznego bohatera serialu Amazona.

fot. Amazon Studios
The Boys 3 – poznamy dzieciństwo Butchera? Karl Urban zdradza, czego możemy się spodziewać

Billy Butcher to jeden z najbardziej wyrazistych bohaterów z całej galerii specyficznych postaci z The Boys. Bezwzględny, brutalny i mściwy nie jest darzony specjalną sympatią przez znajomych, za to widzowie go uwielbiają. Trudno jednak wyobrazić sobie Rzeźnika jako dziecko – ma się to jednak zmienić za sprawą kolejnych odcinków trzeciego sezonu serialu.

W niedawnym wywiadzie dla Screen Rant, Karl Urban, odtwórca roli Billy'ego, zapowiedział, że w tym sezonie poznamy bohatera od nieco innej strony. W trzech pierwszych odcinkach The Boys 3 widzieliśmy jak Butcher nieporadnie próbuje zaopiekować się Ryanem, synkiem Becci i Homelandera. Oczywiście, nie kończy się to zbyt dobrze.

Teraz przyjdzie czas na eksplorację dzieciństwa samego Billy'ego i sprawdzenie, co dokładnie go ukształtowało. Z rozmów Butchera i Grace Mallory wiemy, że duże znaczenie miał ojciec bohatera – i raczej nie należy się spodziewać, że wywarł on na Rzeźnika pozytywny wpływ.

Na początku sezonu można zobaczyć, jak Butcher zmaga się z rodzicielskimi obowiązkami. To robota, do której po prostu nie jest przygotowany i która jest całkowicie sprzeczna z misją Butchera, czyli zemstą na Homelanderze. To były fajne sceny do odegrania i później w sezonie, gdy przyjrzycie się wychowaniu, które odebrał, będziecie mogli zrozumieć, dlaczego Butcher jest tak nieudolnym rodzicem.

Do tej pory w serialu mieliśmy niewiele okazji do przyjrzenia się innemu obliczu Billy'ego. Trzeci sezon to dobra pora, by pogłębić postać i nadać mu więcej kolorów. Czekamy więc na rozwój sytuacji i trzymamy Karla Urbana za słowo – premiera czwartego odcinka The Boys 3 już 10 czerwca 2022 roku.

Zobacz także: The Boys sezon 3 – kiedy nowe odcinki na Amazon Prime?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: