The Boys - Herogasm już dziś. "Tego się nie da odzobaczyć!"

Już dziś na Amazon Prime Video będziemy mogli obejrzeć najnowszy odcinek serialu The Boys, pod tytułem Herogasm. Będzie to jednak nie byle jaki epizod, tylko jeden z najbardziej kontrowersyjnych i obrazoburczych w historii. O co dokładnie chodzi?

Odcinek Herogasm w 3. sezonie The Boys już dziś na Amazon Prime Video

The Boys - Herogasm. Co to jest?

Garth Ennis - twórca The Boys ("Chłopaki"), słynie z odważnych, nieszablonowych i (często) szalonych historii. Jednak i tak w jego twórczości wyróżnia się tom 5 serii komiksów o Chłopakach zatytułowany Herospazm (Herogasm). Opowiada on o wyjątkowym "festiwalu", przygotowanym specjalnie dla superbohaterów. Gdy większość ludzi myśli, że współcześni herosi są na ultra ważnej misji, od której zależą losy świata, ci oddają się licznym uciechom cielesnym (i nie tylko). W dużym uproszczeniu Herogasm to wielki festiwal rozpusty, wypełniony seksem, alkoholem, narkotykami i w zasadzie wszystkim czego tylko zapragną "supki".

Herogasm szokuje już na kartach komiksu, nic zatem dziwnego, że najbliższy odcinek serialu Amazonu wzbudza tak wiele emocji. Sami twórcy przyznają, że Herogasm to jedna z najodważniejszych rzeczy jaką robili w swoich karierach.

Zobacz również:

Herogasm w The Boys 3 - "Tego się nie da odzobaczyć"

Twórcy serialu, jeszcze przed debiutem 3. sezonu The Boys podkreślali, że odcinek "Herogasm" będzie wyjątkowo mocny. Ile było w tym przechwałek, a ile prawdy dowiemy się dopiero jutro, ale możliwe, że jest coś na rzeczy. Na Twiterze pojawił się skrócony zwiastun odcinka i jak dowiadujemy się z jego opisu jest to: "jedyny materiał, na którego pokazanie z wyprzedzeniem wyrazili zgodę prawnicy Amazona". Co więcej, krótki opis odcinka zdradza nam, że w Herogasm będziemy mieli do czynienia z ekstremalnym podejściem do tematy seksu.

Ten odcinek przedstawia gigantyczną orgię "supków", penetrację w powietrzu, okaleczenia z użyciem dildo, ekstra-mocny lubrykant, fallusy w kształcie sopli i przekleństwa. Nie jest odpowiedni dla żadnej publiczności.

The Boys - Herogasm już dziś. "Tego się nie da odzobaczyć!"

(fot. Amazon Prime)

To jednak nie wszystko, o swoich wrażeniach z pracy na planie przy okazji nagrywania Herogasm opowiedzieli również aktorzy. Antony Starr (The Homelander) ujawnił, że chciałby znaleźć sposób, aby "odzobaczyć" Herogasm i zapowiada, że finalną wersję odcinka będzie oglądał z przewijaniem

Wiem, że fani komiksów są bardzo zainteresowani, by to zobaczyć. Jestem pruderyjny, więc zamierzam to przewijać. Dla mnie "Herogasm" w jednym zdaniu to: "Jak do k**wy nędzy mam to "odzobaczyć"? - Antony Starr

Nieco więcej, na temat tego, czego możemy spodziewać się w odcinku Herogasm zdradza Erin Moriarty, która wciela się w postać "Gwiezdnej" (Starlight). Okazuje się, że przez kilka dni na planie The Boys panowała atmosfera rodem z produkcji dla dorosłych - mnóstwo nagości, symulowanego seksu, zabawek erotycznych i innych gadżetów.

Przez pięć dni z rzędu i ponad 12 godzin dziennie byłam otoczona nagością. To było dość dzikie. Nigdy nie byłam w pomieszczeniu z tyloma dildo, erotycznymi zabawkami, nagością i symultanicznym seksem. Grałam scenę, w której mówię do całkowicie nagiej postaci. Starałam się z nim nawiązać kontakt wzrokowy, bo wciąż przyzwyczajałam się do tej całej nagości dookoła. Najbardziej podobało mi się obserwowanie reżysera Nelsona Cragga, który był super. Reżyserował ludzi, którzy udawali seks na drugim planie – nagle stał się twórcą porno. Mówił im rzeczy, które chciał, żeby robili, a potem krzyczał “cięcie!” i kręcił głową jakby się zastanawiał, co właściwie wyrabia. To było niesamowite, zabawne i wbijające się w pamięć - Erin Moriarty.

Aktorka tak podsumowuje swoje wrażenia z Herogasm:

Zdecydowanie was to zszokuje, może was podniecić, najprawdopodobniej was zaniepokoi i nie będziecie w stanie tego "odzobaczyć".

The Boys - Herogasm już dziś. "Tego się nie da odzobaczyć!"

(fot. Amazon Prime)

Jeśli obawiacie się, że Herogasm może być zbyt mocny nawet dla was, to Eric Kripke - twórca serialu The Boys uspokaja, że najbliższy odcinek Chłopaków to nie tylko seks i szaleństwo. Za wielką orgią superbohaterów kryje się bowiem znacznie więcej i zarówno bohaterowie serialu, jak i widzowie będą mieli okazję odkryć - co dokładnie.

Choć tyle mówimy o tym całym szokowaniu i szaleństwie, myślę, że "Herogasm" działa nie dlatego, że jest wielką orgią superbohaterów, ale dlatego, że jest naprawdę zabawny. Działa poprzez konfrontacje, które mają miejsce, emocje, dziwność, miłosne cierpienie i patos. Te postacie, o których myśleliście, że zawsze będą razem, rozchodzą się, a inne postacie się schodzą – i to była duża szansa, ściągnąć i zderzyć ze sobą niemal wszystkie nasze postacie - Eric Kripke.

Śmiało możemy zatem założyć, że jutro czeka nas "wyjątkowy" seans z serialem The Boys na Amazon Prime.

Zobacz również:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: