The Elder Scrolls 6 - zobaczcie jak może wyglądać gameplay z gry

Do sieci trafił materiał, który pokazuje nam jak może wyglądać w akcji The Elder Scrolls 6.

the elder scrolls 6

Jak dobrze wiemy, na największe produkcje Bethesdy, czyli Starfield i The Elder Scrolls 6 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. O kolejnej odsłonie kultowej serii RPG usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2018 roku. Niestety, od tamtej pory twórcy nie tylko nie opublikowali żadnego materiału z gry, ale również raczyli nas tylko szczątkowymi informacjami.

Jeden z fanów cyklu, a jednocześnie YouTuber - Pefect Vision, postanowił przygotować materiał wideo, który pokazuje jak mógłby wyglądać The Elder Scrolls 6 gdyby powstał na silniku Unreal Engine 4. Co więcej, autor wykorzystał najnowsze tekstury "fotogrametryczne" firmy Quixel. Tekstury te są w jakości 8K i, jak możecie zobaczyć poniżej, wyglądają absolutnie niesamowicie.

Pefect Vision z całą pewnością uchwycił "ducha" The Elder Scrolls, czy jednak tak faktycznie będzie się prezentować nadchodząca produkcja? Odpowiedź na to pytaniem poznamy najprawdopodobniej dopiero za kilka lat. Włodarze Bethesdy już niejednokrotnie podkreślali, że prace nad The Elder Scrolls 6 ruszą pełną parą dopiero po wydaniu Starfield, na którego temat wciąż praktycznie nic nie wiemy.

Zobacz również: Dying Light 2 nie liczcie na rychłą premierę gry