The Elder Scrolls IV: Shivering Isles w sklepach

Na półkach sklepowych w całym kraju dostępny jest już dodatek do jednej z najlepszych gier cRPG ostatnich miesięcy czyli The Elder Scrolls IV: Oblivion. Zgodnie z oczekiwaniami graczy, gra wydana została w podwójnej wersji językowej (do wyboru - oryginalnej angielskiej lub polskiej wersji z napisami) i przystępnej cenie.

Przypomnijmy, że Shivering Isles został przygotowany przez firmę-legendę, Bethesda Softworks, która zasłynęła w branży gier komputerowych produkcją jednej z najpopularniejszych serii gier cRPG, The Elder Scrolls.

Nadchodzący dodatek przetłumaczony został na język polski przez ten sam zespół, który opracował podstawową wersję gry.

Cenega twierdzi, że lokalizacja była dla firmy ogromnym wyzwaniem. Przetłumaczono w sumie około 650 stron tekstu i ponad 9 500 nowych linii dialogowych. Dla porównania, w podstawowej wersji gry było ich około 18 000, co oznacza, że The Shivering Isles oznacza naprawę mnóstwo dobrej zabawy.

Jeśli chcecie się o tym przekonać, czym prędzej udajcie się do najbliższego sklepu po swój egzemplarz gry. Rozszerzenie dostępne jest w cenie 79,90 złotych. Oficjalna strona pod tym adresem.