The Elder Scrolls V: Skyrim - lista osiągnięć

Spoiler Alert mode ON. Dla jednych osiągnięcia w grach to tylko niepotrzebny bajer, dla innych sens grania w gry w ogóle. Właśnie do tej drugiej grupy skierowany jest news.

Dokładnie wczoraj przedstawiłem wam listę osiągnięć do Batman: Arkham City, przy tej okazji mogliście zobaczyć też jak w głupi i niepotrzebny sposób można zdradzić wiele ciekawych elementów gry. Niestety czasy są takie a nie inne i część graczy na pewno z otwartymi ramionami przywita wiadomość o ujawnieniu osiągnięć do The Elder Scrolls V: Skyrim.

Ja przyznam się szczerze siedzę gdzieś po środku i chyba nie jestem w tym osamotniony. Medale, trofea, czy jakkolwiek by nie nazywać osiągnięcia nie są dla mnie sensem samej gry. Jednocześnie nie ukrywam, że czasami i mi zdarza się wymaksować jeden z ulubionych tytułów. Listę jak zwykle możecie zobaczyć na Xbox360achivements.org, dzięki temu nawet wchodząc do wieści przez pomyłkę będziecie mogli się nadal wycofać. Obecnie nie ujawniono listy na PS3, ale możemy być niemal pewni, że będzie identyczna.

Skyrim już w 11 listopada. Będzie to wielka data dla wszystkich fanów RPG.