The Fall: Last days of Gaia - rozszerzona wersja także w Polsce

Firma Play zapowiada wydanie rozszerzonej wersji gry cRPG pt. "The Fall - Last days of Gaia", która początkowo miała ukazać się tylko w Niemczech i w USA.

W wersji rozszerzonej "The Fall" znajdziemy m.in. dodatkowe karty, nowe zadania i misje oraz nowe postacie. W odświeżonej wersji poprawiono także szatę graficzną i oprawę dźwiękową oraz usunięto wszystkie wykryte dotąd błędy. Specjalne wydanie "The Fall: Last days of Gaia" wprowadza również uproszczony interfejs użytkownika oraz nowe możliwości taktyczne, związane z szerszym zastosowaniem pojazdów podczas rozgrywki.

'Last Days of Gaia' jest grą fabularną 3D, której akcja toczy się w niedalekiej przyszłości na zrujnowanej przez katastrofę jądrową Ziemi. Gracz zostaje przeniesiony do roku 2083 w postnuklearną rzeczywistość zniszczonej planety, gdzie rodzaj ludzki niemal przestał istnieć.

Nieliczni ludzie, którzy zdołali ujść z katastrofy z życiem, zaczęli organizować się w gangi, które wkrótce zaczęły kontrolować życie większości społeczności. Podstawowym zadaniem gracza jest utrzymanie się przy życiu w zniszczonym i opanowanym, przez gangi świecie. Podczas rozgrywki będziemy dowodzić grupą 6 żołnierzy, których będzie można uzbroić w ponad 300 odmiennych rodzajów broni.

Premiera rozszerzonej wersji gry będzie miała miejsce na przełomie czerwca i lipca, a jej cenę ustalono w wysokości 59,90 zł.


Zobacz również