The Fallen, czyli SuperGra

Za kilka dni w ramach projektu SuperGra na rynek trafi polska wersja gry Star Trek DS9: The Fallen.

Walki polskich dystrybutorów z nielegalnym oprogramowaniem ciąg dalszy. Tym razem firma CODA podjęła działania, mające na celu rozpoczęcie na naszym rynku sprzedaży Star Trek Deep Space 9: The Fallen w ramach projektu SuperGra po rewelacyjnie niskiej cenie 29,90 zł. Jest to o tyle zaskakujące, że produkt ten zalicza się do najlepszych tytułów wydanych w 2000 roku, a bestsellery zwykły przecież kosztować znacznie drożej.

Najbardziej charakterystycznymi cechami gry są: fabuła osadzona w doskonale znanych realiach świata "Gwiezdnej wędrówki" oraz dynamiczna akcja obserwowana z perspektywy trzeciej osoby. Autorzy udostępnili trzy postaci, z których każda musi przebrnąć przez dziesięć wymagających misji, rozgrywających się w najrozmaitszych sceneriach - od pokładu statku kosmicznego USS Defiant począwszy, na wilgotnym lesie skończywszy. Bohaterowie mogą posługiwać się 11 typami broni oraz mnóstwem przedmiotów dodatkowych. Jeśli chodzi o grafikę, to zastosowanie trójwymiarowego engine z Unreal Tournament gwarantuje pierwszorzędną jakość wrażeń wizualnych (świetne tekstury, realistyczne oświetlenie, dopracowane eksplozje itp.).

Poza ceną atrakcyjność polskiego wydania zwiększą profesjonalna lokalizacja zarówno gry, jak i instrukcji i pudełka. Oficjalna premiera jest zapowiedziana na pierwszą połowę tego miesiąca, ale już teraz można dokonywać zamówień za pośrednictwem witryny internetowej www.supergra.pl/


Zobacz również