The Godfather - Marlon Brando nie przemówi!

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom EA, w przygotowywanej właśnie grze opartej na filmowej trylogii "Ojciec Chrzestny" nie usłyszymy Marlona Brando. Okazało się bowiem, że nagrania kwestii wypowiadanych przez zmarłego aktora, nie nadają się do wykorzystania w grze z powodu ich słabej jakości.

Wszyscy miłośnicy mafijnych klimatów czekają zapewne z zaparty tchem na komputerową wersję "Ojca Chrzestnego". Ponieważ gra jest interaktywną adaptacją kultowego filmu, mieliśmy usłyszeć w niej oryginalne głosy wszystkich aktorów, znanych z filmowego obrazu. W tym także Marlona Brando, który przed śmiercią zdążył jeszcze nagrać kwestie na potrzeby gry.

Ostatecznie okazało się jednak, że nie usłyszymy Wielkiego Brando w grze, gdyż wykonane nagrania są zbyt słabej jakości - podczas sesji nagraniowej aktor oddychał już tylko przez respirator...

Wszyscy miłośnicy jego talentu mogą się więc obejść smakiem. EA obiecuje jednak, iż poszuka człowieka mającego głos, jak najbardziej zbliżony do głosu zmarłego aktora.


Zobacz również