The Godfather na PS 3 i Wii

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy Wii, oraz tych, którzy planują kupić PLAYSTATION 3. Electronic Arts i Paramount Digital Entertainment poinformowały, że już wkrótce na półki sklepowe trafią odnowione wersje Ojca Chrzestnego. The Godfather The Don's Edition przeznaczone będzie na PlayStation 3, The Godfather Blackhand Edition zaś na Nintendo Wii.

The Godfather na PS 3 i Wii

Obie wersję zostaną wzbogacone w stosunku do swojego pierwowzoru.

W The Godfather The Don's Edition (PS 3) znajdzie się oficjalny dodatek The Corleone Expansion Pack, poszerzający grę m.in. o nowe misje i lokacje.

The Godfather Blackhand Edition (Wii) oznaczać będzie przede wszystkim technologię Blackhand Contro, która "pozwoli na katowanie przeciwników i precyzyjne strzelanie z broni przy użyciu pilota Wii-mote w połączeniu z tzw. Nunckuckiem."

Oba tytuły zostaną oparte na fabule klasycznego filmu Paramount Pictures i uznanej przez krytyków książki autorstwa Mario Puzo. Gracz wcieli się w rolę członka rodziny mafijnej i rozpocznie długą drogę po szczeblach przestępczej kariery. Stawką jest przejęcie kontroli nad Nowym Jorkiem.

Premiera obu tytułów planowana jest na marzec 2007 roku.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10