The Good Doctor - gdzie można zobaczyć 4 i 5 sezon serialu?

Czwarty sezon "The Good Doctor" swoją premierę miał 7 kwietnia, jednak póki co nie jest dostępny na Netflixie. Gdzie w takim razie obejrzeć najnowsze odcinki serialu? Podpowiadamy.


"The Good Doctor" to serial medyczny, który w ostatnich miesiącach bije rekordy popularności na platformie Netflix. Historia Shauna Murphy'ego, autystycznego mężczyzny, którego jedynym marzeniem jest zostać dobrym chirurgiem, wzrusza niejednego widza. Do dnia dzisiejszego opublikowano 4 sezony produkcji, a premiera kolejnego zbliża się wielkimi krokami. Niestety, póki co na Netflixie, jednej z najpopularniejszych platform VOD w Polsce, udostępnione są zaledwie trzy sezony, gdzie w takim razie legalnie w Polsce obejrzeć czwartą i piątą część?

The Good Doctor

The Good Doctor — o czym jest?

"The Good Doctor" to świetna propozycja na leniwe wieczory. Na dowód tego niech świadczy stale utrzymywanie się w ścisłej czołówce TOP 10 platformy Netflix. Niebanalna fabuła podnosi morale oraz dostarcza wspaniałą rozrywkę, co tylko przyciąga kolejnych widzów. Niech Was jednak nie zwiedzie stosunkowo postępowy pomysł na fabułę — nie jest on aż taki oryginalny. Okazuje się, że amerykańska wersja "The Good Doctor" jest adaptacją południowokoreańskiego serialu o tym samym tytule. Twórcami są David Shore oraz Daniel Dae Kim. Fabuła opowiada historię ambitnego Shauna Murphy'ego, który ma autyzm. Jego talent objawia się w zapamiętywaniu wszelakich szczegółów i umiejętności analitycznego myślenia. Wszelkie przeciwności losu przekuł w marzenie bycia "dobrym chirurgiem". Gdy zostaje rezydentem w szpitalu, spotyka się ze stygmatyzacją, z którą to dzielnie walczy.

Zobacz również:

  • Netflix - które seriale można obejrzeć w 4K? [Aktualizacja 02.12.2021]
  • Filmowy kalendarz adwentowy 2021
  • Eternals - gdzie obejrzeć online nowy film Marvela?
The Good Doctor

Utalentowany chirurg z autyzmem i zespołem sawanta trafia do prestiżowego szpitala, gdzie spotyka się ze sceptycyzmem zarówno ze strony pacjentów, jak i personelu.

  • Twórcy: David Shore
  • Obsada: Freddie Highmore, Antonia Thomas, Nicholas Gonzalez, Chuku Modu, Beau Garrett, Hill Harper, Richard Schiff, Tamlyn Tomita, Irene King, Lisa Edelstein, Will Yun Lee, Fiona Gubelmann, Christina Chang, Paige Spara, Jasika Nicole, Bria Samoné Henderson, Noah Galvin, Osvaldo Benavides
  • Gatunek: Dramat
  • Rok produkcji: 2017-2021
  • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
  • Kategorie: Wzruszający
  • Kategoria wiekowa: 16+

The Good Doctor — Sezon 4

Sezon 4 serialu "The Good Doctor" premierę miał 2 listopada 2020 na kanale ABC w Stanach Zjednoczonych. Składa się on z 20 czterdziestopięciominutowych odcinków, z czego ostatni został wyemitowany 7 czerwca 2021 roku. W Polsce premiera odbyła się 7 kwietnia 2021 na kanale AXN. Fabuła opowiada część historii, kiedy to Shaun Murphy zaczyna swój związek z Leą. Równolegle w szpitalu zostaje mu przydzielonych dwóch pierwszorocznych, których musi poprowadzić — a nie jest to łatwe.

Gdzie obejrzeć 4 i 5 sezon serialu The Good Doctor?

Pierwsze trzy sezony serialu "The Good Doctor" można obejrzeć na platformie Netflix. Znajdują się tam wszystkie odcinki, które dostępne są z polskim, niemieckim i angielskim lektorem oraz z polskimi, angielskimi, niemieckimi, ukraińskimi i rosyjskimi napisami. Alternatywą jest platforma Viaplay, gdzie znajdziemy aż cztery sezony serialu. Tam twórcy udostępnili polską i angielską wersję językową. Inaczej sprawa wygląda z 5 sezonem, który amerykańską premierę ma teraz na kanale ABC w Stanach Zjednoczonych. Niestety, na dzień dzisiejszy nie podano, żeby w planach był także polski debiut.

Istnieje jednak sposób, który pozwoli obejrzeć odcinki 5 sezonu. Otóż wystarczy skorzystać z sieci VPN, która umożliwia dostęp do blokowanych treści oraz witryn. Warto więc zerknąć na ranking najlepszych VPN, który pomoże w wyborze oraz rozjaśni dokładnie działanie sieci VPN. Następnie należy wejść na stronę internetową kanału ABC, by cieszyć się kontynuację "The Good Doctor". Jest jednak jedna uwaga — odcinki piątego sezonu będą dostępne jedynie w angielskiej wersji językowej.