The Good Doctor, sezon 6 - co wiemy o kontynuacji?

Zobacz, co wiemy na temat kontynuacji serialu The Good Doctor.

The Good Doctor

The Good Doctor

  • Tytuł serialu - The Good Doctor
  • Twórcy - David Shore
  • Liczba sezonów – 5
  • Czas emisji – 2017-2022
  • Gatunek – dramat
  • Kraj produkcji - USA
  • Obsada - Freddie Highmore, Hill Harper, Richard Schiff, Antonia Thomas, Christina Chang, Paige Spara, Fiona Gubelmann

Serial The Good Doctor opowiada historię ambitnego lekarza, który stara się o pracę w szpitalu św. Bonawentury w San Jose. Shaun Murphy, w rolę którego wciela się Freddie Highmore nie ma jednak łatwo. Zmaga się z autyzmem i zespołem Sawanta, co budzi obawy i speptycyzm zarządu i personelu medycznego z placówki.

Po dramatycznym wypadku, w trakcie którego Shaun ratuje życie poszkodowanym, dostaje szansę i rozpoczyna pracę w lokalnym szpitalu. Od teraz młody lekarz będzie mógł pokazać swoje wyjątkowe umiejętności. Mimo tego, że koledzy z pracy patrzą na niego krzywo, udowodni, że choroba nie przeszkodzi mu w dobrym wykonywaniu obowiązków.

Zobacz również:

The Good Doctor - kiedy premiera 6 sezonu?

6 sezon serialu The Good Doctor zadebiutował w USA 3 października tego roku. Aktualnie dostępnych jest 7 odcinków. Premiera 8 zaplanowana jest na 5 grudnia.

The Good Doctor, sezon 6 - gdzie oglądać?

The Good Doctor jest w Polsce dostępny na platformach streamingowych. W serwisie Netflix możemy obejrzeć 4 sezony, natomiast Viaplay oferuje widzom 5 serii.

Gdzie zatem oglądać 6 sezon opowieści o nietypowym lekarzu? Wszystkie dotychczasowe odcinki można oglądać na platformie Hulu. Korzystając z sieci VPN zyskujemy dostęp do pełnej biblioteki serwisu.

Zobacz także: Koło Czasu, sezon 2 - co wiemy o kontynuacji