The Guild 2 w sklepach

Na półach sklepowych znaleźć już można najnowszy produkt ze stajni JoWooD, czyli The Guild 2. Tytuł jest niezwykle interesującym połączeniem strategii ekonomicznej z RPG. Akcja rozgrywa się w średniowieczu.

The Guild 2 w sklepach

Dzięki The Guild 2 możecie sprawdzić się w roli średniowiecznego przedsiębiorcy. Autorzy zaoferowali użytkownikom dziesięć, zupełnie różnych profesji: od farmera, przez kowala i alchemika, po księdza czy pospolitego rzezimieszka.

Niezależnie od wyboru, gracz stanie przed zadaniem rozwoju postaci, swojego biznesu oraz strefy wpływów. Można robić to poprzez np. zajmowanie ważnych stanowisk w radzie miasta czy przekupstwa.

Jeśli komuś znudzi się knucie intryg, lub nagle najdzie go ochota żeby odpocząć w domowym zaciszu, to nic nie stoi na przeszkodzie! Gra umożliwia również takie działania jak romansowanie, założenie rodziny czy kształcenie dzieci. Jakby tego było mało, zawsze pozostaje tryb multiplayer.

The Guild 2 została wydana w polskiej kinowej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 złotych. Demo gry znajdziecie pod tym adresem.