'The I of The Dragon' wkrótce w sklepach!

Firma TopWare poinformowała, że beta testy polskiej wersji gry dobiegają już końca i 'The I of The Dragon' w przyszłym tygodniu trafi do tłoczni - premiera gry odbędzie się prawdopodobnie na początku sierpnia.

Akcja gry toczy się na Ziemi, której mieszkańcy zostają zaatakowani przez armię złych i krwiożerczych istot. Miasta legły w gruzach, ludzka obrona zostaje całkowicie rozbita i wydaje się, że już nic nie powstrzyma zagłady ludzkości. W obliczu klęski, ludzie postanawiają zwrócić się o pomoc do smoków, pradawnych sprzymierzeńców ludzkości. Gracz wcieli się w młodego smoka, a jego zadaniem będzie powstrzymanie okrutnych najeźdźców.

'The I of the Dragon' jest fabularną grą akcji, w której gracz może wcielić w jedną z trzech dostępnych w niej postaci smoków. Podstawowym zadaniem smoczego bohatera będzie uwolnienie pięknego świata Nimoa od wszechogarniającego go zła. Gracz odpowiada za rozwój umiejętności swojego smoka i to od niego będzie zależała jego moc, zasięg śmiercionośnego ognia, sztuka powietrznych ewolucji oraz stopień wtajemniczenia w zagadnienia magii. W sumie w grze znajdziecie ponad 100 rodzajów ukształtowania terenu. W walce z 40 rodzajami potworów każdy z dostępnych w grze smoków będzie mógł korzystać z ponad 60 rodzajów magicznych zaklęć.

'The I of the Dragon' to wciągający świat fantazji, pełen fascynujących barw i kształtów. Postacie z możliwością indywidualnego rozwoju, płynna animacja oraz niesamowite bitwy oglądane z lotu smoka. Zwiastun polskiej wersji gry oraz anglojęzyczny film i demo znajdziecie na naszym serwerze FTP.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi prawdopodobnie już na początku sierpnia w cenie 49,90 zł.

Najnowszy zwiastun filmowy polskiej edycji gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1982&sys=gry

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1808&sys=gry

Zwiastun gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1809&sys=gry

Tapety z motywami z gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1810&sys=gry

MINIMALNE WYMAGANIA

Windows 98, Me, 2000, XP

Procesor Pentium III 600 MHz

128 MB pamięci RAM

karta grafiki 32 MB

napęd CD-Rom 8x

1,2 GB wolnej przestrzeni na dysku

DirectX 8.1 lub nowszy

REKOMENDOWANA KONFIGURACJA

Windows 98, Me, 2000, XP

Procesor Pentium III 1 GHz

256 MB pamięci RAM

karta grafiki 32 MB obsługująca TnL

napęd CD-Rom 24x

1,5 GB wolnej przestrzeni na dysku

karta dźwiękowa 5.1

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie WWW gry.


Zobacz również