The Idol - seks, narkotyki i kontrowersje. Co wiemy o nowym serialu HBO Max?

Już po pierwszym zwiastunie serialu Idol możemy wyczuć, że HBO szykuje mocną produkcję. Czego możemy spodziewać się po obrazie w którym wystąpi The Weeknd i Lily-Rose Depp.

The Idol (fot. HBO)

Sam Levinston stworzył w ostatnim czasie serial Euforia, który dla wielu osób poruszał dość kontrowersyjną tematykę. Produkcja spotkała się jednak z dużym uznaniem wśród widzów oraz krytyków. Twórca nie składa jednak oręża i wyrusza badać kolejne wody przesiąkniętego seksem i narkotykami oceanu. Sami producenci określają serial Idol twierdzeniem, że jest to "najgorsza historia miłosna w całym Hollywood". Nie mówimy tu oczywiście o jakości wykonania, ale o klimacie, jakiego mogliśmy posmakować już w zwiastunie. Szczególnie, że w jego opisie przeczytamy:

[Serial - dop. red.] od chorych i pokręconych umysłów Sama Levinsona i The Weeknd, z udziałem Lily-Rose Depp.

Idol - fabuła

Aktualnie nie wiadomo zbyt wiele na temat samej fabuły. Po obejrzeniu zwiastuna możemy jednak podejrzewać, co będzie się działo. A działo się będzie na pewno bardzo dużo i bardzo często. W jednym ze streszczeń możemy przeczytać:

Guru i przywódca współczesnego kultu wchodzi w skomplikowaną relację ze wschodzącą gwiazdą pop.

Można więc śmiało założyć, że wspomnianym guru będzie The Weeknd, natomiast Lily-Rose Depp wcieli się w postać aspirującej gwiazdy. W serialu prawdopodobnie zobaczymy mroczną stronę Hollywood i przemysłu muzycznego oraz to, czego celebryci nie pokazują na co dzień na swoich Instagramowych profilach.

the_idol

The Idol (fot. HBO)

Idol - obsada

W serialu The Idol zobaczymy m.in.:

  • The Weeknd
  • Lily-Rose Depp
  • Suzanna Son
  • Steve Zissis
  • Troye Sivan
  • Melanie Liburd
  • Tyson Ritter
  • Maya Eshet

Idol - premiera

Jedyna oficjalna informacja na temat premiery serialu The Idol to stwierdzenie - już wkrótce. Nie znamy dokładnej daty, jednak zapewne nie będziemy musieli na debiut czekać zbyt długo. Wszystkie odcinki od dnia debiutu będą dostępne na platformie HBO Max.

Zobacz również:

  • Bridgertonowie 3 - data premiery, obsada i ciekawostki. Co musisz wiedzieć?

Zobacz także: Zbrodnie przyszłości – fabuła, obsada, data premiery. Wszystko, co wiemy o horrorze Davida Cronenberga