The Inner World oraz Awesomenauts dostępne po polsku!

Wczoraj na rynku pojawiły się dwie nowości z serii Dobra Gra - tajemnicze The Inner World oraz kipiące emocjami i dynamicznymi pojedynkami Awesomenauts.

Każda z gier jest dostępna w cenie 19,90 zł na platformę PC. The Inner World to nietuzinkowa gra przygodowa utrzymana w klasycznym stylu. Jej fabuła została osadzona w tajemniczym i dziwacznym świecie Asposii, znajdującym się głęboko pod powierzchnią ziemi. Jej istnienie uzależnione jest od tryskających z trzech fontann boskich wiatrów, które zapewniają odpowiednią cyrkulacjępowietrza. Z nieznanych przyczyn fontanny wysychają - jedna po drugiej. Gracz wciela się w Roberta, nieporadnegoAsposianina, którego wrodzona dobroć jest źródłem wielu zabawnych sytuacji. Wraz z Robertem wyruszymy we wspaniałą podróż, której celem stanie się uratowanieAsposii przed wiecznym mrokiem i rozwikłanie zagadki wysychania fontann.

Wydanie The Inner World w serii Dobra Gra zawiera:

• Cyfrowy Artbook (Encyklopedia Asposia);

• zestaw wyjątkowych, cyfrowych pocztówek.

Awesomenauts to połączenie platformówki, MOBA oraz towerdefense. Akcja osadzona jest w roku 3587. Galaktyka jest pogrążona w zajadłym konflikcie.Będąc w sytuacji bez wyjścia postanowiono wezwać na pomoc najpotężniejszą grupę najemników we wszechświecie: Awesomenauts!Gracz wspólnie z przyjaciółmi walczy o przewagę niszcząc wrogie bazy, wykorzystując w tym celu fantastyczne moce i umiejętności. Grafika w grze jest inspirowana kultową serią kreskówek. Gracz otrzymuje także dużą ilość grywalnych bohaterów, gdzie każdy charakteryzuje się wyjątkowym zestawem umiejętności. Dostępny jest też rozbudowany edytor postaci. Gra umożliwia pojedynki 3 na 3 w trybie online lub lokalnie dzięki funkcji splitscreen.

Zobacz również:

  • Dying Light 2 - premiera, wymagania, nowości i zmiany [Aktualizacja 3.12.2021]

Wydanie Awesomenauts w serii Dobra Gra zawiera:

• Grę Awesomenauts z limitowanym DLC (zestaw dodatkowych skórek);

• Cyfrowy soundtrack;

• Dodatkowy klucz na Steam na grę Awesomenauts w edycji standardowej.

The Inner World oraz Awesomenauts dostępne po polsku!

„Dobra Gra” toseria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii. Więcej informacji na stronie: www.dobragra.techland.pl.