The Last of Us 2 – nowe informacje na temat gry poznamy już niebawem

Oficjalnie potwierdzono, że już we wrześniu otrzymamy nowe informacje na temat The Last of Us 2.

Już jutro rozpoczną się targi Tokyo Game Show 2019, które potrwają do niedzieli (15 września). W stolicy Japonii nie zabraknie oczywiście Sony i prezentacji nowinek związanych z grami na konsolę PlayStation 4. Niestety, z opublikowanej wcześniej notki prasowej, wiemy już, że w Tokio nie zobaczymy produkcji studia Naughty DogThe Last of Us: Part 2. Na szczęście na nowe informacje na temat gry nie będziemy musieli długo czekać.

Geoff Keighley – wpływowy dziennikarz z branży gier, poinformował, że już 24 września w Los Angeles odbędzie się specjalny pokaz dla prasy poświęcony właśnie The Last of Us 2. Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, możliwe, że ową transmisję będzie można oglądać na żywo w internecie.

Czego możemy spodziewać się na konferencji? Przede wszystkim nowego materiału z rozgrywki. Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że na GameStop Managers Conference "za zamkniętymi drzwiami" pokazano nowy gameplay. Wówczas prowadzący pokaz podkreślili, że niebawem materiał ten zostanie upubliczniony. Wszystko wskazuje na to, że owo "niebawem" nastąpi 24 września. Czego jeszcze byśmy sobie życzyli? Z całą pewnością ujawnienia daty premiery, choćby przybliżonej.

Kontynuacja The Last of Us, to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tej generacji. Studio Naughty Dog przyzwyczaiło nas do znakomitych produkcji i jesteśmy pewni, że nie zawiedzie nas i tym razem.

źródło: gematsu.com/twitter