The Last of Us - nowe informacje na temat serialu

Twórcy serialu The Last of Us zdradzili kilka informacji na temat ich najnowszej produkcji.

fot. Sony

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że HBO tworzy serial na podstawie bestsellerowej gry od studia Naughty Dog - The Last of Us. Craig Mazin, scenarzysta oraz producent zdradził kilka informacji podczas wywiadu udzielonego w podcaście Scripnotes.

Dowiedzieliśmy się, że pierwszy sezon serialu będzie się składał z 10 odcinków, z których każdy będzie trwał godzinę. Nie wiadomo jeszcze czego dokładnie będzie dotyczyć fabuła, jednak możemy podejrzewać, że będzie oparta na wydarzeniach znanych z pierwszej części gry, wydanej w 2013 roku.

Zobacz również:

  • RTV euro AGD - największe hity z PlayStation w świetnych cenach
  • Obsada serialu The Last of Us powiększa się

W głównych rolach zobaczymy Pedro Pascala (Gra o Tron, Mandalorianin), który wcieli się w postać Joela, natomiast rolę Ellie zagra Bella Ramsey, którą mogliśmy zobaczyć w serialu Gra o Tron. Za oprawę muzyczną będzie odpowiedzialny Gustavo Santaolalla, który stworzył ścieżkę dźwiękową do pierwszej i drugiej części gry.

Aktualnie nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy się spodziewać premiery serialu. Wiemy, że zdjęcia już ruszyły, więc z niecierpliwością czekamy na więcej informacji.

Zobacz także: Chłopiec został milionerem sprzedając PS5 i Xbox Series X