The Legend of Ares - MMORPG wciąż w natarciu

Firma MGame oznajmiła, że pod koniec roku wyda kolejny produkt na amerykański rynek gier MMORPG. Gra ma ukazać się w pod nazwą The Legend of Ares.

Świat The Legend of Ares pozwoli graczowi wcielić się w wojownika jednej z frakcji - Holy Empire albo Religious Alliance. Standardowo, rywalizują one w odwiecznej walce o władzę nad światem.

Każda ze stron oferuje cztery klasy postaci - Knight, Spearman, Archer i Sorcerer. Pierwsze dwie przeznaczone są do walki wręcz, kolejne - do walki na odległość.

W grze nie zabraknie cech charakterystycznych dla większości pojawiających się teraz mmorpg - będą więc zróżnicowane questy, szerokie możliwości rozwoju postaci, epickie bitwy oraz widowiskowa walka.

The Legend of Ares pojawił się wcześniej (2002 rok) na rynku koreańskim. Gra dostępna jest tam pod nazwą Ares Online i jest jednym z najbardziej popularnych tytułów w kraju.

Amerykańska wersja wzbogacona zostanie o dodatkowe zadania oraz zwiększone możliwości wojenne graczy (m.in. walki między gildiami i wzajemna rywalizacja o terytoria).

Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę gry.