The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - premiera już jutro! Gdzie kupić najtaniej?

Zastanawiasz się, gdzie najtaniej kupić grę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom na Nintendo Switch? Przeglądamy polskie sklepy.

The Legend of Zelda (fot. Nintendo)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild zostało wydane w 2017 roku. Teraz, 6 lat później nareszcie doczekaliśmy się kontynuacji w postaci Tears of the Kingdom. Premiera gry zaplanowana jest na 12 maja i będzie dostępna jedynie na konsolach Nintendo Switch. Tears of the Kingdom to bezpośrednia kontynuacja serii. Firma Nintendo postanowiła w związku z tym opublikować materiał, w którym przypomina fabułę z poprzedniej odsłony.

Jeśłi chodzi o wygląd i mechanikę, wiele się nie zmienia. Nadal mamy do czynienia z mocno stylizowaną oprawą. Całość zaś jest nastawiona przede wszystkim na eksplorację, rozwiązaywanie łamigłówek oraz walkę z przeciwnikami. Ta ostatnia bardzo często będzie wymagała od nas taktycznego podejścia. Poszczególne starcia mogą się od siebie mocno różnić a naszym zadaniem będzie znalezienie słabych stron wroga i dopsowanie taktyki do pojedynku.

Zobacz również:

  • Zanim zagrasz w nowe The Legend of Zelda, musisz to obejrzeć!
  • Nintendo Switch OLED - gdzie kupić najtaniej? Najlepsze oferty i promocje w polskich sklepach

Zastanawiasz się, gdzie można kupić The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom najtaniej? Przeglądamy oferty polskich sklepów.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: