The Mandalorian - sezon 3. Data premiery, obsada i ciekawostki [28.06.2022]

Sprawdź, co wiemy o 3 sezonie serialu The Mandalorian. Czy Din Djarin wyruszy na Mandalorę? Czy ponownie spotka Grogu? Zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów tego serialu z uniwersum Star Wars.


The Mandalorian - sezon 3. Data premiery, obsada i ciekawostki [28.06.2022]

The Mandalorian / Disney+

The Mandalorian

  • Tytuł: The Mandalorian
  • Twórca: Jon Favreau
  • Gatunek: Sci-Fi
  • Kraj produkcji: USA
  • Rok produkcji: 2019-2022
  • Uniwersum: Gwiezdne wojny
  • Liczba potwerdzonych sezonów: 3

The Mandalorian to historia samotnego łowcy głów, Din Djarina. Akcja serialu rozgrywa się pięć lat po Powrocie Jedi, czyli po upadku Imperium Galaktycznego, ale jeszcze przed narodzinami Najwyższego Porządku. Wraz z Din Djarinem przemierzamy tereny znane jako Zewnętrzne Rubieże. Życie tytułowego bohatera, który jest jednym z ostatnich Mandalorianów, komplikuje się w wyniku spotkania z niezwykłym Dzieckiem, przepełnionym Mocą..

The Mandalorian - sezon 3. Data premiery, obsada i ciekawostki [28.06.2022]

Sezon 3

Reżyser Dave Filoni zapytany o to, czego możemy spodziewać się w trzecim sezonie The Mandalorian powiedział:

Zbliża się wiele nowych przygód. Muszę być ostrożny, naprawdę nie mogę powiedzieć nic konkretnego, ale myślę, że Moc będzie miała największe znaczenie.

Z pewnością głównymi wątkami będą kwestie związane z Mrocznym Mieczem oraz ponownym spotkaniem Dina z Grogu. Możliwe jest, że dojdzie do walki Mandalorianina z Bo-Katan oraz, że uwielbiany przez wszystkich Baby Yoda będzie już potrafił w pełni kontrolować i rozwijać swoje umiejętności.

Zobacz również:

Data premiery

Podczas imprezy poświęconej Star Wars, producenci wykonawczy serialu podzielili się oficjalną datą premiery! Trzeci sezon wyczekiwanej produkcji ma ukazać się w lutym 2023 roku – wyłącznie na platformie Disney+. Gdy tylko pojawi się więcej szczegółów dotyczących daty, będziemy na bieżąco aktualizować ten wpis.

Obsada

Obsada trzeciego sezonu The Mandalorian nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Wiemy jednak, że na ekranie z pewnością pojawi się Pedro Pascal jako Din Djarin oraz Grogu, potocznie zwany Baby Yodą.

Giancarlo Esposito, aktor wcielający się w Moffa Gideona, ujawnił zaś w jednym z wywiadów, że w tej części historii jego postać prawdopodobnie dostanie więcej czasu ekranowego:

Mam wrażenie, że zobaczycie mnie więcej w następnym sezonie. Będzie dużo Moffa Gideona. Będzie bardzo groźnie.

The Mandalorian - sezon 3. Data premiery, obsada i ciekawostki [28.06.2022]

Pedro Pascal, The Mandalorian / Disney +

W 3 sezonie pojawi się również:

  • Carl Weathers jako Greef Karga,
  • Katee Sackhoff jako Bo-Katan,
  • Christopher Lloyd w nieznanej roli,

Do serialu nie powróci za to Sasha Banks wcielająca się w rolę ​​Koski Reeves oraz Gina Carano grająca Carę Dune.

Wciąż nie wiemy, co z Migsem Mayfeldem, granym przez Billa Burra. Aktor zdradził jednak, że chciałby znowu wziąć udział w produkcji:

(...) Oczywiście nie wolno mi mówić nic poza tym, że po prostu uwielbiam występować w tym serialu i mam nadzieję, że będę mógł to kontynuować.

The Mandalorian - sezon 3. Data premiery, obsada i ciekawostki [28.06.2022]

The Mandalorian / Disney +

Zwiastun

Na wydarzeniu Star Wars Celebration 2022 Disney zaprezentował krótki teaser zapowiadający 3 sezon The Mandalorian. Zwiastun nie został niestety udostępniony w sieci. Wiadomo jednak, że pojawiła się w nim planeta Mandalorian, czyli Mandalora. Teaser zapowiedział również konflikt z Bo-Katan oraz powrót stworka Babu Frika.

Zobacz także: Moon Knight - jak i gdzie obejrzeć?