The Mandalorian, sezon 3. – kiedy premiera odcinka 4.?

Din Djarin i Bo-Katan korzystają z gościnności Mandalorian, jedna szybko okazuje się, że Concordia nie jest zbyt bezpiecznym miejscem. Jak dalej potoczą się losy wojowników i zielonego Grogu? Tego dowiecie się z 4. odcinka "Mandalorianina".

fot. Disney Studios

W 3. odcinku Din Djarin, Bo-Katan i Grogu opuścili dość przerażającą Mandalore i wyruszyli w stronę Kalevalii. Po drodze zostali jednak napadnięci, a jak się później okazało, pałac Bo został zbombardowany. W takiej sytuacji Din zaprosił kobietę do kryjówki Mandalorian znajdującej się na Concordii.

Dzięki 3. odcinkowi dowiedzieliśmy się również, jak potoczyły się losy doktora Pershinga, wielkiego fana klonowania. Naukowiec trafił na Coruscant, gdzie wziął udział w procesie reedukacyjnym i zatrudnił się w strukturach Nowej Republiki. Jednak jego droga do nowego życia okazała się wyboista i Pershing dał się wciągnąć w intrygę, która nie skończyła się dla niego zbyt pozytywnie.

Zobacz również:

Jakie przygody czekają Dina i Grogu? Czy Bo-Katan zacznie kultywować dawne zwyczaje Mandalorian? Tego dowiemy się już wkrótce.

Kiedy premiera odcinka 4.?

Odcinek 4. serialu The Mandalorian na Disney+ pojawi się 22 marca 2023 roku. Zapewne przekonamy się dzięki niemu, jak układają się relacje Bo i bardziej tradycyjnych Mandalorian oraz co dalej planuje robić Din Djarin.

The Mandalorian 3. – odcinek 4. już na Disney+ (22.03.2023)

Czwarty odcinek nowego sezonu Mandalorianina nosi tytuł Znajda i jest już dostępny w serwisie Disney+. Dowiecie się z niego, jakie przygody spotkały Din Djarina i Bo-Katan na Concordii, a także będziecie świadkami życia kultywujących dawne obyczaje Mandalorian. Poznacie też pewne elementy z przeszłości Grogu.

Zobacz także:Przygoda z dinozaurami. Recenzja 4. odcinka The Mandalorian 3


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: