The Mighty Quest for Epic Loot - RPG akcji od Ubisoftu debituje na urządzeniach mobilnych

Ubisoft postanowił wskrzesić markę The Mighty Quest for Epic Loot, tym razem jednak na urządzeniach z systemem Android i iOS.

The Mighty Quest for Epic Loot to mobilna odsłona specyficznego hack&slasha, który zadebiutował pierwotnie na PC-tach w 2013 roku. Niestety wersja na PC skończyła swój żywot po trzech latach od premiery. Czy tym razem będzie lepiej? Taką nadzieję ma Ubisoft. The Mighty Quest For Epic Loot na Androidzie i iOS-ie został nieco uproszczony w stosunku do swojego pierwowzoru. Twórcy zrezygnowali z opcji rozbudowy swojego lochu, w którym oryginalnie mogliśmy zastawiać pułapki czy przyzywać potwory, które miały przeszkadzać innym graczom w dotarciu do naszego skarbca. Mobilna odsłona gry skupia się głównie na walce i regularnym ulepszaniu swojego wyposażenia.

The Mighty Quest for Epic Loot oferuje nam zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i zmagania gracz kontra gracz. Twórcy zapewniają, że bezklasowy system rozwoju postaci pozwoli nam na stworzenie swojego wymarzonego bohatera fantasy. W grze znajdziemy obecnie przeszło 1000 różnych przedmiotów. Choć gra dopiero wystartowała, to już teraz Ubisoft zapowiada jej intensywny rozwój i popremierowe wsparcie. Możemy spodziewać się licznych, ograniczonych czasowo wydarzeń, które zapewnią nam dostęp do unikalnych nagród.

Zobacz również:

  • Forza Horizon 5 jest przepiękna. Zobacz nowy gameplay
  • Far Cry 6 będzie wyglądał bajecznie na Xbox Series X i PS5. Co ze starszymi konsolami?

Na uwagę w The Mighty Quest for Epic Loot zasługuje również oprawa graficzna stylizowana na kreskówkową. Choć produkcja Ubisoftu jest grą darmową, to znajdziecie w niej mikropłatności. Jak wygląda próba monetyzacji gry? Z pierwszych opinii można wysnuć wnioski, że nie najlepiej - przyjemność zabawy jest hamowana przez dodatkowe opłaty.

Ostatecznie warto przekonać się samemu jak radzi sobie The Mighty Quest for Epic Loot.

  • The Mighty Quest for Epic Loot - Android
  • The Mighty Quest for Epic Loot - iOS