The Movies

Wielki ekran trafił na małe monitory!

Wielki ekran trafił na małe monitory!

Stało się, wreszcie ktoś genialny wpadł na doskonały pomysł, aby stworzyć grę-symulator Hollywood! Tym kimś jest znany graczom na całym świecie Peter Molyneux! Zasłynął z takich produkcji, jak Populous, Dungeon Keeper, Theme Park czy Black & White. Wszystkie gry odniosły znaczny sukces w świecie gier. Zastanawiasz się zatem, cóż nasz geniusz tym razem wymyślił?! The Movies - fabrykę snów! Wcielisz się w początkującego producenta filmowego.

Zaczynając z kilkoma dolcami w kieszeni, masz za zadanie rozkręcić biznes filmowy, począwszy od lat dwudziestych! Jak się domyślasz, zaczniesz od filmów niemych, czarno-białych. Z biegiem czasu będziesz mógł zainwestować w nowocześniejsze technologie, a nawet w zaawansowane efekty komputerowe. Ale komputer i najnowsze technologie to nie wszystko.

Najważniejsze są dobry scenariusz, doborowa obsada i naturalnie utalentowany reżyser. Twoja rola w The Movies będzie zatem najbardziej wymagającą ze wszystkich. Temat gry jest doprawdy interesujący. Co do wykonania, jeszcze nie mamy zdania. Wiadomo już, że na grę poczekamy do połowy przyszłego roku.

The Movies

Gatunek: strategia filmowa

Producent: Activision

Premiera: II kwartał 2004

Wrażenia: dobre