The Roots - sprawdź nowe screenshoty

Cenega Publishing udostępniła cztery nowe screnshoty z gry "The Roots" - nowej gry RPG powstającej we wrocławskim studio Tannhauser Gate, które stworzyło wcześniej grę MMORPG "Mimesis Online".

The Roots

The Roots

Jak twierdzą autorzy, "The Roots" łączy w sobie elementy klasycznych gier RPG i przygodowych gier akcji. Fabuła gry opiera się na klasycznym bajkowym motywie walki dobra ze złem. W grze wcielamy się w nastoletniego Jana (przybranego syna strażnika magicznego drzewa), który musi ocalić swój świat przed zakusami sił zła nawiedzającymi spokojną do tej pory krainę. Akcja gry toczy się w utrzymanym w klimacie fantasy świecie Lorath, który podzielono na 24 odmienne regiony.

The Roots

The Roots

W trakcie rozgrywki nie zabraknie dynamicznych starć, które będą toczyć się wyłącznie na specjalnych arenach - kiedy spotkamy oponenta, zostaniemy automatycznie przeniesieni na jedną z 70 aren, gdzie walki toczone są w trybie turowym. W sumie w grze znajdziemy około 400 przedmiotów i broni oraz 70 różnorodnych zaklęć. W trakcie rozgrywki natkniemy się na ponad 100 różnych typów potworów i 120 niegrywalnych postaci.

W "The Roots" znajdziemy również dwie mini gry - Ballooncraft Race (wyścigi balonów) oraz Trio. Pierwsza z nich to klasyczna zręcznościówka, a druga jest grą logiczną.

Zapraszamy również do obejrzenia zapowiedzi filmowej gry, prezentowanej podczas tegorocznych targów E3.

Plik do pobrania:

The Roots E3 Trailer

Oficjalna strona The Roots


Zobacz również