The Settlers: Dziedzictwo Królów w programie upGRAde!

Premiera piątej części gry Settlers o podtytule Dziedzictwo Królów będzie miała miejsce 10 marca. Tymczasem dla wszystkich fanów tej serii mamy znakomitą informację - otóż gra The Settlers: Dziedzictwo Królów właśnie trafiła do programu upGRAde, co oznacza, że posiadacze poprzednich części mogą kupić ją o 1/3 taniej!

Warunkiem skorzystania z programu upGRAde jest zarejestrowanie na stronie wydawcy którejkolwiek z wcześniejszych części gry. Zamówienia będą przyjmowane do dnia 28 lutego włącznie i można je składać pod tym adresem.

Piąta część serii, podobnie jak wcześniejsze, powstała w niemieckim studio Blue Byte. "The Settlers: Dziedzictwo Królów", wnosi do serii zupełnie nową jakość, zarówno, jeśli chodzi o efekty wizualne, jak i elementy rozgrywki. W piątej części będziemy walczyć w pełni animowanym środowisku 3D, a rozgrywka zostanie wzbogacona o wiele nowych i ulepszonych opcji. Akcja gry toczy się w średniowieczu, a zadaniem graczy będzie odbicie pewnego królestwa z rąk okrutnego i złego tyrana.

Gra The Settlers: Dziedzictwo Królów (oryginalny tytuł - "The Settlers: Heritage of Kings") zostanie wydana 10 maraca, w polskiej, kinowej wersji językowej, na 2 płytach CD i będzie kosztować 99,90 zł.


Zobacz również