The Settlers: Dziedzictwo Królów wyda CD Projekt

CD Projekt poinformował, że plan wydawniczy firmy wzbogacił się o grę "The Settlers: Dziedzictwo Królów". Piąta część strategii z osadnikami w roli głównej ma zawitać do naszych sklepów na początku przyszłego roku.

Jak do tej pory, cztery wcześniejsze odsłony serii z osadnikami w roli głównej sprzedały się w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie. Piąta część serii, podobnie jak wcześniejsze, powstaje w niemieckim studio Blue Byte.

The Settlers: Dziedzictwo Królów, jak zapowiadają jej autorzy, wniesie do serii zupełnie nową jakość, zarówno, jeśli chodzi o efekty wizualne, jak i elementy rozgrywki. W piątej części będziemy walczyć w pełni animowanym środowisku 3D, a rozgrywka zostanie wzbogacona o wiele nowych i ulepszonych opcji. Akcja gry będzie toczyć w średniowieczu, a zadaniem graczy będzie odbicie pewnego królestwa z rąk okrutnego i złego tyrana.

Gra The Settlers: Dziedzictwo Królów (oryginalny tytuł - "The Settlers: Heritage of Kings") zostanie wydana w marcu, w polskiej wersji językowej, na 2 płytach CD i będzie kosztować 99,90 zł.


Zobacz również