The Ship za niecałe 30 złotych

Miła niespodzianka ze strony firmy Cenega Poland. Jakiś czas temu, znany polski dystrybutor wprowadził na rynek The Ship, niezwykle bogatego i popularnego moda do Half-Life`a 2. Najważniejsze, że tytuł w naszym kraju ukazał się w cenie 29,90 złotych. To dwa razy mniej niż gdyby kupowało się poprzez system Steam.

The Ship za niecałe 30 złotych

The Ship to oddzielnie wydany mod do Half-Life'a. Tytuł oparty jest na silniku Source. Zabawa, którą oferuje polega na próbie dokonania wyrafinowanego morderstwa na jednym z pasażerów transatlantyckiego statku.

Prócz trybu singleplayer, w grze znajdziecie kilka wariantów rozgrywki wieloosobowej: Hunt, Elimination, Duel i Deathmatch. Na jednej mapie może bawić się maksymalnie 32 graczy. Jako narzędzia zbrodni służą różnego rodzaju noże, strzelby, pistolety etc. Można zaopatrzyć się również w bardziej ekstrawaganckie bronie - wystarczy wymienić rakiety tenisowe czy fragmenty manekinów.

Tytuł w naszym kraju został wydany przez firmę Cenega Poland. Ważne, że opatrzony jest znaczkiem "Rewolucja Cenowa". Dzięki temu zapłacicie za niego połowę faktycznej ceny! Może warto się zainteresować?

Więcej informacji o The Ship na oficjalnej stronie.