The Simpsons w grze komputerowej

EA informuje o swoim najnowszym projekcie - grze komputerowej opartej o słynny serial animowany The Simpsons . Stworzona przy współpracy z Gracie Films i Twentieth Century Fox gra The Simpsons nie zawiedzie fanów produkcji filmowej. Fabuła wirtualnych Simpsonów jest dziełem tych samych twórców! To jednak nie koniec. W produkcji usłyszymy także odtwórców serialowych ról.

Homer, Marge, Bart i Lisa posiedli moce, które pozwolą im uratować świat przed narastającym chaosem. Przed wami poważne zadanie.

Musicie przeprowadzić rodzinkę Simpsonów przez pełną śmiechu przygodę i uratować świat rzed zagładą. Czeka was podróż przez ulice Springfield, walka ze złoczyńcami, przede wszystkim - parodiowanie wielu popularnych gier. Do dzieła!

"Chcemy, żeby The Simpsons stała się najbardziej oryginalną grą, to poważne wyzwanie, ale wierzymy, że ścisła współpraca z twórcami Simpsonów będzie gwarancją sukcesu." - mówi Scot Amos, producent wykonawczy projektu. "Jesteśmy dumni, że udało nam się wiernie przedstawić animowany świat Simpsonów" - dodaje.

Premiera gry na platformy PLAYSTATION 3, PlayStation 2, PSP (PlayStation Portable), Xbox 360, Nintendo Wii i Nintendo DS planowana jest na jesień bieżącego roku. Czekamy!