The Sims 2: Bon Voyage w przygotowaniu

Ostatnio firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała wydanie nowego dodatku do gry The Sims 2. Nosić on będzie podtytuł 'Bon Voyage' i - jak zapowiadają twórcy - wniesie do gry wiele nowych atrakcji.

Najważniejszą z nich będzie możliwość wyjazdu na wakacje z naszą sim-rodziną. Gracze do wyboru będą mieli trzy miejsca: góry, wyspę tropikalną oraz wczasy we wschodniej Azji. Podczas letnich, wirtualnych wypadów fani poznają lokalne zwyczaje, posłuchają miejscowych opowieści oraz będą mieli możliwość zakupu wirtualnych pamiątek.

O grze z ogromnym entuzjazmem wypowiada się wice-prezes odpowiedzialny za produkcję The Sims 2, Rod Humble. Jego zdaniem dodatek wnosi tak wiele nowego, że nieomalże na każdym kroku czeka na graczy jakaś niespodzianka. Każdy z naszych Simów znajdzie tam coś dla siebie. Sim-kobiety pójdą na SPA, sim-mężczyźni poćwiczą Tai Chi. Nie zabraknie też rozrywek dla naszych sim-dzieci. Te będą mogły korzystać z największej atrakcji nowego dodatku: statku pirackiego.

Ponoć twórcy gry mają zaskoczyć fanów jeszcze wieloma innymi niespodziankami. Planowana premiera dodatku to wrzesień 2007 roku. Czekamy z niecierpliwością.