The Sims 2 Cztery pory roku w sklepach

Uwaga fani Simów! Od piątku na półkach w całym kraju znajduje się najnowszy dodatek do The Sims 2, czyli długo oczekiwane Cztery Pory Roku. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów serii i ciekawa propozycja dla tych, którzy niedawno zaczęli swoją zabawę z Simami.

The Sims 2 Cztery pory roku w sklepach

Pory roku goszczą w świecie The Sims po raz pierwszy. Wiążą się z nimi zmiany pogody, sezonowe zajęcia Simów i ubrania na każdą pogodę.

Pory roku wpływają także na relacje między Simami, ich nastrój, umiejętności oraz karierę. Postacie muszą być ubrane odpowiednio do warunków na zewnątrz, gdyż w przeciwnym razie zamarzną lub doznają udaru słonecznego.

Pora roku wpływa na charakter i rodzaj aktywności Simów. Zimą mogą np. zacieśniać więzy rodzinne, a wiosną przeżywać rozkwitający romans. Latem wypocząć w gronie znajomych, jesienią rozwinąć karierę zawodową. Basen ze zjeżdżalnią, zabawa w śnieżki, jazda na łyżwach czy łowienie ryb to tylko niektóre sezonowe atrakcje. W porze wegetacji można hodować rośliny i pozyskiwać z nich soki o ciekawych właściwościach: afrodyzjaki, drinki energetyczne lub napoje lecznicze.

The Sims 2 Cztery pory roku jest oficjalnym dodatkiem do gry i wymaga gry The Sims 2 lub The Sims 2 Special DVD Edition. Dolna granica wiekowa według PEGI to 12 lat.

Sporo informacji na temat gry znajdziecie w dziewiątym odcinku GS Games Show. W sekrecie możemy zdradzić, że Simy pojawią się również w najbliższym, dziesiątym odcinku programu. Tego nie można przegapić!