The Sims 2: H&M już oficjalnie

Witamy w cyklicznym, cotygodniowym podsumowaniu tygodnia z serią The Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się ostatnio przy waszym ulubionym tytule i jakie niespodzianki szykują dla Was panowie z EA. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst przygotowujemy wraz z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl. Zapraszamy!

The Sims 2: H&M oficjalnie zapowiedziane! Czeski oddział koncernu Electronic Arts ogłosił prace nad nowym zestawem akcesorii do gry The Sims 2. Według owego serwisu, dodatek wprowadzi do zabawy ubrania marki H&M i umożliwi otwarcie własnego sklep u z odzieżą (trzeba mieć Własny Biznes). Gra trafi na półki sklepowe już 8 czerwca bieżącego roku.

W sieci pojawiła się nowa wersja programu Color Enable Package, która jest w całości kompatybilna z dodatkiem Cztery Pory Roku. Jest to aplikacja obowiązkowa dla tych, którzy ściągają nieoficjalne dodatki z Internetu.

Firma Aspyr, producent gier z cyklu The Sims na komputery firmy Apple, opublikowała najnowszą łatkę poprawiającą większość błędów w dodatku Zwierzaki.

Zarejestrowani posiadacze The Sims: Historie z Życia Wzięte mogą pobrać kolejny dodatek do swojej aplikacji. Tym razem jest to brązowy barek, dobrze znany graczom z podstawowej wersji gry.

Właściciele blogów MySim Page od kilku dni mogą wybrać nową szatę graficzną na motywie dodatku Cztery pory roku.

Od jakiegoś czasu krążą plotki na temat szóstego już dodatku do The Sims 2: Bon Voyage, który ma pojawić się w sklepach 17 września. Podobno ma zabrać graczy w cudowne podróże po całym świecie. Na dodatek, simy mogłyby założyć swoją własną farmę. Czekamy z niecierpliwością na oficjalną informację z sprawie!

Na koniec małe ogłoszenie: "Tworzysz własne filmy w The Sims 2? Nie zwlekaj i opublikuj swoje dzieło na forum dyskusyjnym (forum.simsy.pl). Najlepsze prace zostaną wyświetlone w simowej telewizji, która zostanie uruchomiona już za kilka tygodni."

Zapraszamy!