The Sims 2: Historie ze świata zwierząt - pierwsze screeny!

Witamy w cyklicznym, cotygodniowym podsumowaniu tygodnia z serią The Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się ostatnio przy waszym ulubionym tytule i jakie niespodzianki szykują dla Was panowie z EA. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst przygotowujemy wraz z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl. Zapraszamy!

Koncern Electronic Arts oficjalnie zapowiedział nowy zestaw przedmiotów do The Sims 2. Moda z H&M, bo tak brzmi polska nazwa tego produktu, przeniesie graczy w świat mody i ubrań sławnej na całym świecie marki H&M.

Posiadacze dodatku Własny Biznes będą mogli otworzyć swoją własną działalność, ekskluzywny sklep odzieżowy. W dziale specjalnym, który możemy znaleźć na oficjalnej stronie internetowej cyklu znajdują się pierwsze screeny, arty oraz materiał filmowy.

The Sims Historie ze świata zwierząt to już druga gra z nowego cyklu simowych gier zatytułowanej Sims Historie, która trafi niebawem na półki sklepowe. Jednak już od kilku dni w Internecie możemy zobaczyć pierwsze trzy screeny przedstawiające tresurę psa, jego proces tworzenia oraz atak wściekłego kota na swojego pana. Zobaczcie.

Popularna polska strona fanowska Sims Rewolucja przeszła kolejną... Rewolucję! Twórcy zapowiadają, że jest to całkowity przełom w działalności serwisu. Czy rzeczywiście? Sprawdźcie sami.