The Sims 2: Nocne Życie - poznaj pierwsze szczegóły

We wrześniu tego roku do rąk graczy trafi kolejny dodatek do drugiej odsłony bestsellerowej serii "The Sims". Po rozszerzeniu pozwalającym simsom na kształcenie się w wyższych uczelniach, przyszła kolej na dodatek bardzo rozrywkowy. "Nightlife", jak można się domyślić, pozwala graczom wysłać simsy na eskapadę po nocnych klubach i innych miejscach nocnych uciech.

Gra "The Sims" pojawiła się w sprzedaży w 2000 roku i od tego czasu jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na świecie. W 2004 roku miała swoją premierę "The Sims 2" - druga generacja serii, która wprowadziło wiele nowych, interesujących opcji. Od marca 2005 roku dostępny jest pierwszy dodatek do nowej serii: "The Sims 2: Na studiach" - premiera kolejnego rozszerzenia planowana jest na wrzesień 2005.

Zapowiadany dodatek pozwoli mieszkańcom świata "The Sims" zakosztować nocnych uciech oferowanych w dużych miastach. Dzięki "The Sims 2: Nocne Życie" simy będą mogły teraz wybrać się do restauracji, kasyna, dyskoteki czy na kręgielnię.

Nocne eskapady simów będą koncentrować się przede wszystkim, na zapewnieniu naszej postaci towarzystwa płci przeciwnej - sukces zależeć będzie od kilku czynników - m.in. zgodności życiowych aspiracji, osobowości i znaków zodiaku. Wśród nowych interakcji społecznych wspomagających 'nocne łowy' simów pojawią się m.in. zniewalające spojrzenia czy wolne tańce. Romantyczne wieczory mogą zakończyć się uroczym prezentem lub listem oznaczającym rozstanie.

W dodatku "The Sims 2: Nocne Życie" gracze otrzymają ponad 125 nowych obiektów i przedmiotów, łącznie z konsolą Dj'a, budką fotografa czy maszyną do zabawy w karaoke. Nowością będą egzotyczne, nieznane wcześniej postacie, które można włączyć do towarzystwa i wysyłać na randki (między innymi wampiry czy urocze kelnerki). W grze pojawią się również, oczekiwane już od dawna przez fanów serii, samochody.

Polska premiera dodatku "The Sims 2 Nocne Życie" planowana jest na wrzesień 2005 roku. Gra pojawi się w polskiej wersji językowej, na platformę PC CD. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi filmowych gry dostępnych na naszym serwerze FTP.

Pliki do pobrania:

The Sims 2: Nightlife Trailer

The Sims 2: Nightlife Trailer 2

The Sims 2: Nightlife Movie


Zobacz również