The Sims 2: Nocne Życie wkrótce w sklepach!

Już za niespełna tydzień do sklepów odbędzie się polska premiera drugiego oficjalnego dodatku do gry "The Sims 2". Dokładnie 16 września 2005 roku na półkach sklepowych pojawi się "The Sims 2: Nocne Życie"!

Celem gry jest teraz m.in. odpowiednie kojarzenie Simów w szczęśliwie zakochane pary, które będą oddawać wspólnym nocnym rozrywkom. Do dyspozycji graczy oddano ponad 20 nowych zachowań towarzyskich, jak np. "wolny taniec", czy "propozycja zaręczynowa". Należy uważać, bo w trakcie podbijania serc i umawiania się na randki Simy mogą napotkać rywali i wrogów!

"Nocne Życie" wprowadza także dodatkowy element rozgrywki - zupełnie nową życiową aspirację, uzupełnienie pięciu podstawowych, znanych z oryginalnej wersji The Sims 2. Teraz dla Simów może liczyć się tylko przyjemność. Niech czerpią radość z zabawy w wolnych chwilach - od zapadających w pamięć randek i szalonych nocy spędzonych w towarzystwie znajomych, po niesamowite imprezy i wieczory karaoke.

W grze pojawia się także wiele nowych lokacji związanych z wielkomiejskim nocnym życiem. Dostępne są m.in. tętniące życiem kluby nocne, finezyjne restauracje, bary karaoke oraz kręgielnie. Oczywiście, gracze mogą zaprojektować i zbudować własne centrum miasta, z ulubionymi lokalami oferującymi nocną rozrywkę.

Za sprawą Nocnego Życia, Simy mogą wreszcie posiadać własne samochody, dzięki którym dostaną się do pracy lub centrum - w sumie w grze znajdzie się pięć modeli aut, w różnorodnych gamach kolorystycznych. Drugi oficjalny dodatek do gry "The Sims 2" to również ponad 125 nowych przedmiotów i elementów wyposażenia, w tym m.in. stanowisko DJ'a i maszyna karaoke.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej sekcji poświęconej The Sims 2, gdzie znaleźć można bogaty zbiór informacji i filmów prezentujacych zarówno podstawową edycję gry, jak i wydane dodatki.

Sekcja The Sims 2