The Sims 2: Teen Style Stuff - informacje i screeny

Electronic Arts właśnie wypuściło kilka screenów z nadchodzącego dodatku do The Sims 2. W Teen Style Stuff, jak sama nazwa wskazuje, będzie można znaleźć masę rzeczy dla młodszego pokolenia Simów.

Do tej pory nastoletni Simowie byli przez EA troszkę zaniedbywani. Teraz ma się to zmienić. Dzięki The Sims 2: Teen Style Stuff każdy fan gry będzie mógł wyrazić unikalny styl swoich wirtualnych podopiecznych.

Do dyspozycji gracza zostanie oddana masa przygotowanych specjalnie dla nastolatków mebli, sprzętu domowego i gadżetów. Oczywiście nie może zabraknąć najważniejszego elementu - ubrań. EA zapowiada, że w Teen Style Stuff pojawią się m.in. stroje gotów, lanserów czy fanów zdrowego życia i jogi.

Oczywiście wraz z ekspresją poprzez ubiór musi iść odpowiednie udekorowanie pokoju. Dzięki dostępnym opcjom możemy stworzyć np. różowy pokój dla "księżniczki" czy mroczny i ciemny dla "gota".

To wszystko i wiele innych czeka nas w Teen Style Stuff. Niestety ciągle stroni od podania premiery dodatku. Nie wydaje się jednak aby fani The Sims 2 byli skazani na długie oczekiwanie.