The Sims 2: Zwierzaki - konkretne informacje

W maju informowaliśmy o tym, że autorzy jednej z hitowych gier - The Sims 2, pracują nad rozszerzeniem, które pozwoliłoby wzbogacić wirtualny dom o zwierzęta. Oto konkrety.

The Sims 2: Zwierzaki - konkretne informacje
Już niebawem w świecie The Sims 2 pojawią się psy, koty, świnki morskie, ptaki i inne zwierzęta. Wszystko za sprawą rozszerzenia The Sims 2: Zwierzaki, którego premiera na PC planowana jest na październik bieżącego roku.

Wprowadzenie do świata gry czworonogów urozmaici codzienne życie Simów. Będziecie mogli wybierać spośród wielu istniejących ras i odmian.

Ponadto, pojawi się funkcja tworzenia zwierzaków. Korzystając z niej, wybierzecie rodzaj sylwetki, znaki szczególne, a nawet osobowość waszych pupilków.

The Sims 2: Zwierzaki - konkretne informacje
Na tym nie koniec. Będziecie mogli tresować wasze zwierzęta, bawić się z nimi w parku, ubierać w nowe kostiumy, a nawet zatrudniać do pracy.

Nowi przyjaciele będą wymagać troskliwej opieki. Zlekceważony kot rozszarpie pazurkami nową kanapę, a pies pozostawiony obok świeżo posadzonych kwiatów pewnie je zdewastuje. Takich szczegółów będzie więcej - obgryzający ulubioną zabawkę pies, buszujący w śmieciach kot...

The Sims 2: Zwierzaki pojawi się jako osobny produkt na konsole PlayStation 2, Nintendo GameCube, Game Boy Advance oraz Nintendo DS. W listopadzie zadebiutuje wersja na PSP.