The Sims 2: Zwierzaki w sklepach!

Na półkach sklepowych pojawiły się już "Zwierzaki", czyli najnowsze rozszerzenie do wspaniałej gry The Sims 2. Jak na razie dostępne są wersje na PC DVD oraz Playstation 2. Trzeciego listopada Zwierzaki zaatakują Nintendo DS, a 17 - Game Boy Advance. Wersja na PSP pojawi się pod koniec grudnia. Niedługo możemy się także spodziewać premiery dodatku na telefony komórkowe!

The Sims 2: Zwierzaki w sklepach!
W The Sims 2 Zwierzaki gracz otrzymuje możliwość zaproszenia do swojego wirtualnego domu własnego zwierzątka. Do wyboru jest pies, kot, chomik, papuga.

Stworzenie można również dowolnie modyfikować - gracz ustala rasę, rodzaj sylwetki, znaki szczególne, a nawet osobowość danego pupila. Podczas rozgrywki może go tresować, bawić się z nim, a nawet zatrudnić do pracy!

Wszystkie informacje o tytule znajdziecie w naszym artykule poświęconemu The Sims 2: Zwierzaki. Nie możecie tego przegapić!

Fanów Simsów zapraszamy także do lektury jedynego takiego w Polsce wywiadu z Charlesem Normanem - twórcą gry. Na pewno dowiecie się wielu ciekawostek związanych z waszą ulubioną serią.