The Sims 2 - co w trawie piszczy?

Witamy w kolejnym podsumowaniu tygodnia z serią Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się ostatnio przy waszym ulubionym tytule i jakie niespodzianki szykują dla Was panowie z EA. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst przygotowujemy wraz z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl. Zapraszamy do lektury!

The Sims 2 - co w trawie piszczy?

20 lipca w mieście Redwood City w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych odbyło się spotkanie "The Sims Fan Event 2007" na które zostali zaproszeni przedstawiciele "simowych" serwisów internetowych z całego świata.

Podczas wydarzenia zaprezentowano zupełnie nowe gry komputerowe z rodziny The Sims 2. Największą sensację wzbudziło bez wątpienia rozszerzenie Podróże oraz zupełnie nowy produkt The Sims 2: Castaway. Drugi z tytułów jest o tyle ciekawy, że zostanie wydany jedynie na konsole. Co ważne, obie gry już wkrótce trafią na rynek.

Spis wszystkich materiałów związanych z wydarzeniem znajdziecie tutaj.

Kilka dni temu ruszyło wielkie głosowanie w ramach akcji The Sims 2: Fashion Runway. Zabawa polega na wybraniu najlepszego ubrania dla Simów, spośród wszystkich prac nadesłanych przez fanów cyklu. Swój głos możecie oddać w tym miejscu.

Posiadacze The Sims Historie: Z życia wzięte mogą pobrać na swój dysk twardy nowy obiekt, który udostępniła oficjalna, amerykańska strona serii Sims Historie. Jest to obraz z namalowanym jesiennym krajobrazem.

The Sims 2 - co w trawie piszczy?

Oficjalna strona The Sims 2 otworzyła dział The Sims 2: Castaway. Wiadomo, że w grze simy zamieszkają na bezludnej wyspie. Początkowo nie będą nmiały żadnych środków do życia...

Ostatnio w Internecie pojawiły się plotki, jakoby już za kilka dni, serwis Sims Rewolucja miał opublikować materiały na temat niepotwierdzonego jeszcze mini-dodatku do The Sims 2. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy na Sims Rewolucja.