The Sims 2 - pokieruj życiem Agnieszki Chylińskiej!

Dziś w Warszawie odbyła się oficjalna prezentacja 'The Sims 2' - długo oczekiwanej, kontynuacji znakomitego symulatora życia i najpopularniejszej gry wszechczasów na PC. W prezentacji wzięli udział Jonathan Knight - jeden z producentów gry - oraz Agnieszka Chylińska, której awatar pojawi się w polskiej edycji symulacji.

Jonathan Knight, producent w firmie Maxis i współtwórca The Sims 2

Jonathan Knight, producent w firmie Maxis i współtwórca The Sims 2

W ubiegłym tygodniu EA Polska poinformowało o zakończeniu prac nad lokalizacją polskiej edycji 'The Sims 2'. Dziś po raz pierwszy wydawca zaprezentował grę polskim mediom. Prezentację prowadził gość specjalny z USA - Jonathan Knight, producent w firmie Maxis i współtwórca 'The Sims 2'. Podczas konferencji Knight prezentował fragmenty rozgrywki rodziną 'simów', dla której pierwowzorami były postacie ze znanego serialu komediowego 'Hotel Zacisze' - szczegółowa relacja z prezentacji oraz wywiad z gościem z USA już wkrótce w aktualnościach.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Podczas konferencji przedstawiciele EA, zdradzili również, że w polskiej edycji gry będzie można wcielić się w Agnieszkę Chylińską - wszyscy polscy gracze będą więc mogli poprowadzić w grze przez życie sima, któremu wokalistka użyczyła swojej powierzchowności i 'cech charakteru'. Artystka jest wielką fanką pierwszej odsłony 'The Sims' i ciekawi ją niezmiernie co gracze z jej awatarem w The Sims 2 będą robić! Szczegółowa relacja, fragmenty wypowiedzi Agnieszki Chylińskiej w formacie MP3 oraz wywiad z Jonathanem Knightem kolejnych aktualnośćiach.

Druga generacja serii 'The Sims 2' umożliwia pokierowanie Simami przez okres całego życia. Dzięki wprowadzeniu do gry genetyki, Simy będą teraz przekazywać swoje cechy kolejnym pokoleniom. W 'The Sims 2' istnieje możliwość dziedziczenia cech fizycznych i osobowości, tak więc nowe pokolenia będą przypominać wyglądem i zachowaniem swoich przodków. Oczywiście gracze będą ustalać życiowe priorytety swoich Simów, decydując o tym, czy mają zdobyć sławę, bogactwo, wiedzę czy może założyć rodzinę.

The Sims 2 zaoferuje wręcz nieskończoną liczbę możliwości twórczych - dzięki opcji kręcenia filmów będzie można przygotować kolekcję rodzinnych filmów. Wystarczy wybrać obsadę, scenerię, a następnie poprowadzić kamerę i uchwyć na taśmie akcję z ekranu gry.

W nowym systemie tworzenia Simów znajdziemy także znacznie większy wybór 'elementów' służących do tworzenia naszych bohaterów (nowe twarze, rodzaje fryzur i ubrań). W The Sims 2 będzie można również w niezwykle prosty sposób zaimplementować stworzone przez siebie, oryginalne postacie.

Kontynuacja najlepiej sprzedającej się gry ostatnich lat - 'The Sims 2' pojawi się na naszym rynku już na początku roku szkolnego tj. 17 września.