The Sims 3 - MEGA zapowiedź!

Kochają, cierpią, żyją. Czy trzeba cokolwiek zmieniać w największym sukcesie wszech czasów? Dlaczego nie! The Sims 3 to renowacja poprzednich cykli, u źródła gra pozostaje jednak taka sama. Nasi koledzy z niemieckiego wydania magazynu GameStar mieli okazję by odwiedzić siedzibę Electronic Arts i rzucić okiem na trzecią odsłonę słynnej serii The Sims. Ich wrażenia, wraz z masą nowości dotyczących gry, prezentujemy w obszernej zapowiedzi. Zapraszamy do lektury oraz galerii!

"Boobasnot" - roznosi się miły głos przez głośnik. "Postaraj się by brzmiało to wrednie!" - Wrzeszczy scenarzysta. Tuż obok, w studiu nagrań, stoi 35 letnia lektorka, Nicki Rapp. Na jej twarzy pojawia się grymas. Na wszystkich monitorach widać szybki countdown. W pewnym momencie na ekranie pojawia się dziecko Sims, rozgląda się figlarnym wzrokiem i kopie w kosz. Po chwili salę wypełnia krzyk kobiety: "YEAH!!!". Na twarzy Nicki maluje się lekkie zadowolenie z wykonanej pracy. Od ponad pięciu lat należy do dwunastoosobowej ekipy, która udziela głosu w The Sims i licznych dodatkach do gry. To widać! W każdym nowym ujęciu intonuje inaczej nowe zdanie do mikrofonu w specyficznym języku The Sims (simlish).

The Sims 3

The Sims 3

Reżyser okazuje ostateczne zadowolenie: "przechodzimy do następnej sceny. Pozostało nam ich tylko jeszcze parę tysięcy". Dużo zachodu jak na jedną grę. Trzeba też pamiętać, że nadawanie simsom głosu należy do jednego z łatwiejszych zadań, które kreatorzy studia Maxis mają na swojej drodze w realizacji projektu The Sims 3.

Marginesem wspomnień:

Fani The Sims mogą bez obaw przejść do kolejnego punktu zapowiedzi. Dla wszystkich innych, w ramach przypomnienia, podajemy krótkie podsumowanie.