The Sims 3 Nude Patch do pobrania

The Sims 3 Nude Patch to łatka do The Sims 3, który sprawia, że gracz może rozebrać swojego Sima do naga. Patcha możecie już pobrać z naszego serwera. Przypominamy, że dodatek przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

The Nude Patch to patch do 3, który sprawia, że gracz może rozebrać swojego Sima do naga. Łatkę możecie już pobrać z naszego serwera.

The Sims 3 Nude Patch do pobrania

Przypominamy, że materiał przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

O The Sims 3:

The Sims 3 trafiła na półki sklepowe 5 czerwca, czyli w tym samym momencie co w innych zakątkach globu. Dotyczy to nie tylko wersji na PC (cena: około 135 złotych), ale także edycji przeznaczonych na komputery Mac oraz telefony iPhone i odtwarzacze iPod Touch. Ben Bell, producent wykonawczy dzieła, wierzy że The Sims 3 odniesie podobny sukces co poprzednie części: "The Sims 3 to niezwykła produkcja. Inspiruje graczy nieskończonymi możliwościami kreacji własnej postaci o unikatowej osobowości i potrzebach. Każdy może stworzyć własnego Sima, wybrać się nim na wycieczkę po mieście, spotkać się z innymi Simami, a następnie film z tego spotkania udostępnić znajomym." - powiedział.

The Sims 3 - MEGA zapowiedź!

"Boobasnot" - roznosi się miły głos przez głośnik. "Postaraj się by brzmiało to wrednie!" - Wrzeszczy scenarzysta. Tuż obok, w studiu nagrań, stoi 35 letnia lektorka, Nicki Rapp. Na jej twarzy pojawia się grymas. Na wszystkich monitorach widać szybki countdown. W pewnym momencie na ekranie pojawia się dziecko Sims, rozgląda się figlarnym wzrokiem i kopie w kosz. Po chwili salę wypełnia krzyk kobiety: "YEAH!!!". Na twarzy Nicki maluje się lekkie zadowolenie z wykonanej pracy. Od ponad pięciu lat należy do dwunastoosobowej ekipy, która udziela głosu w The Sims i licznych dodatkach do gry. To widać! W każdym nowym ujęciu intonuje inaczej nowe zdanie do mikrofonu w specyficznym języku The Sims (simlish).

Oto fragment naszej zapowiedzi gry The Sims 3. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się pełną wersją artykułu.