The Sims 3 Nude Patch do pobrania

The Sims 3 Nude Patch to łatka do The Sims 3, który sprawia, że gracz może rozebrać swojego Sima do naga. Patcha możecie już pobrać z naszego serwera. Przypominamy, że dodatek przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

The Sims 3 Nude Patch do pobrania

The Sims 3 Nude Patch to patch do The Sims 3, który sprawia, że gracz może rozebrać swojego Sima do naga. Łatkę możecie już pobrać z naszego serwera.

The Sims 3 Nude Patch do pobrania

Przypominamy, że materiał przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

O The Sims 3:

The Sims 3 trafiła na półki sklepowe 5 czerwca, czyli w tym samym momencie co w innych zakątkach globu. Dotyczy to nie tylko wersji na PC (cena: około 135 złotych), ale także edycji przeznaczonych na komputery Mac oraz telefony iPhone i odtwarzacze iPod Touch. Ben Bell, producent wykonawczy dzieła, wierzy że The Sims 3 odniesie podobny sukces co poprzednie części: "The Sims 3 to niezwykła produkcja. Inspiruje graczy nieskończonymi możliwościami kreacji własnej postaci o unikatowej osobowości i potrzebach. Każdy może stworzyć własnego Sima, wybrać się nim na wycieczkę po mieście, spotkać się z innymi Simami, a następnie film z tego spotkania udostępnić znajomym." - powiedział.

The Sims 3 - MEGA zapowiedź!

"Boobasnot" - roznosi się miły głos przez głośnik. "Postaraj się by brzmiało to wrednie!" - Wrzeszczy scenarzysta. Tuż obok, w studiu nagrań, stoi 35 letnia lektorka, Nicki Rapp. Na jej twarzy pojawia się grymas. Na wszystkich monitorach widać szybki countdown. W pewnym momencie na ekranie pojawia się dziecko Sims, rozgląda się figlarnym wzrokiem i kopie w kosz. Po chwili salę wypełnia krzyk kobiety: "YEAH!!!". Na twarzy Nicki maluje się lekkie zadowolenie z wykonanej pracy. Od ponad pięciu lat należy do dwunastoosobowej ekipy, która udziela głosu w The Sims i licznych dodatkach do gry. To widać! W każdym nowym ujęciu intonuje inaczej nowe zdanie do mikrofonu w specyficznym języku The Sims (simlish).

Oto fragment naszej zapowiedzi gry The Sims 3. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się pełną wersją artykułu.