The Sims 3: Zwierzaki - stwórz swojego wymarzonego pupila

Dokładnie wczoraj pojawiło się demo nowego dodatku do The Sims 3, traktujące jak łatwo się domyślić o zwierzakach. Czy faktycznie jest tak rozbudowane? Sprawdziłem, obadałem, pogłaskałem... i zaręczam, że warto!

Jak zapowiedzieli sami twórcy demo daje niezliczone możliwości w kreowaniu swojego kudłatego pupilka. Faktycznie zabawy jest tu tyle samo, a może nawet i więcej, co przy kreowaniu samego sima. Mechanicznie kompletnie nic się nie zmieniło, to nadal dobrze nam znane i uwielbiane The Sims 3, sam kreator nie powinien więc sprawiać nikomu większych problemów. Co jednak możemy tak naprawdę zrobić?

Nie mało. Praktycznie dano nam możliwość "wykreowania" zwierzaka od podstaw, dla bardziej leniwych przygotowano natomiast wiele gotowych ras, których ilość naprawdę budzi respekt. Warto zauważyć, że możemy stworzyć nie tylko pieska lub kotka, ale również konia! Każdego pupila możemy postarzyć, przyciąć mu odpowiednio sierść, czy jak kto woli kompletnie go przemalować według własnego uznania. Za najciekawsze uważam dodane charaktery, dzięki którym wasz podopieczny będzie posiadał własny styl bycia. Na co warto zwrócić uwagę to fakt, że każdy zwierzak zależnie od gatunku posiada kilka unikalnych dla siebie cech. I tak pies może być naszym wiernym przyjacielem, kot chadzać własnymi drogami, a koń stać się demonem szybkości lub mieć lęk przed pokonywaniem trudniejszych przeszkód.

The Sims 3: Zwierzaki - stwórz swojego wymarzonego pupila

Jeśli jesteście fanami The Sims 3 to czym prędzej musicie dorwać demo we własne łapki. Na wytrwałych czeka masa zabawy, a jak dobrze wiemy robienie własnych "simów" często bywa tak samo (często nawet bardziej) ekscytujące co sama gra. Pobrać demo możecie z oficjalnej strony. Polecam!

Tymczasem fanów gry zapraszam do naszego Centrum The Sims, znajdziecie tam masę przydatnych informacji i podpowiedzi. The Sims 3: Zwierzaki dadzą głos już 20 października, również na konsolach.