The Sims 3 - Zwierzaki zawitają również na konsole

"Baw się ze zwierzakami. Pogrywaj z życiem" - jak głosi hasło reklamowe dodatku do The Sims 3, o wdzięcznej nazwie Zwierzaki. Informacja ta jest o tyle ciekawa, że mówimy tutaj o wersji konsolowej i co ciekawe nie mamy na myśli nowego DLC.

The Sims 3: Zwierzaki zawitają na PS3, Xbox 360, a nawet Nintendo 3DS już 21 października. Wszystko wskazuje też na to, że dodatek będzie działał samodzielnie bez pełnej wersji gry.

Jest to zatem najlepszy moment by wskoczyć w ten kultowy już symulator życia i na nowo odkrywać jego sekrety (tym razem z czworonożnymi przyjaciółmi). Sam muszę się przyznać, że w pewnym momencie przepadłem w nim do reszty i bawiłem się wybornie, więc raczej na pewno skorzystam.

W dodatku prócz nowych mocy karmy, przedmiotów i wyzwań, otrzymamy również możliwość dowolnego zmieniania koloru futra naszych podopiecznych. Ci, którzy połakomią się na zamówienie gry przed premierą otrzymają też trzy unikatowe wzory, w tym słodkiej pandy, czy... skunksa.

Dla wszystkich miłośników czworonogów The Sims 3: Zwierzaki to zakup obowiązkowy. Poniżej znajdziecie polski, oficjalny trailer dodatku.

Tymczasem by umilić sobie oczekiwanie zapraszamy również do naszej MEGA recenzji i specjalnie przygotowanego poradnika. Jeśli po tym wszystkim nadal ci mało, a preferujesz handheldy z pewnością zainteresuje cię nasza recenzja na 3DS. Jest w czym wybierać!