The Sims 4: Licealne lata - premiera, cena, zawartość. Co wiemy o nowym dodatku?

Zbieramy w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat debiutującego dzisiaj dodatku do The Sims 4 - Licealne lata.

The Sims 4: Licealne lata (fot. EA)

Licealne lata to pełnoprawny dodatek do gry The Sims 4. Jak sama nazwa wskazuje, DLC skupi się na typowych aktywnościach dla nastolatków w wieku licealnym.

The Sims 4: Licealne lata - data premiery

Dodatek do The Sims 4 - Licealne lata debiutuje na rynku już dzisiaj, czyli 28 lipca. Za produkcję odpowiedzialne jest EA Maxis.

Zobacz również:

  • 10 modów, bez których nie warto grać w The Sims 4!

The Sims 4: Licealne lata - cena

Dodatek The Sims 4: Licealne lata dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation. Gdzie kupić?

Jeśli dokonamy zakupu przed 8 września, otrzymamy dodatkowo zestaw simfluencera, dzięki któremu zwiększymy swoje szanse na zrobienie kariery w sieci.

The Sims 4: Licealne lata - zawartość

the_sims_4_licealne_lata

The Sims 4: Licealne lata (fot. EA)

Całość rozgrywki toczy się w specjalnie zaprojektowanej lokacji o nazwie miasteczko Copperdale. Znajdziemy tutaj m.in. lokal z bubble tea czy sklepy z ubraniami. DLC Licealne lata wprowadzi do gry typowe aktywności dla nastolatków znajdujących się w wieku licealnym. Będziemy chodzić na lekcje, poznawać nauczycieli, dekorować szafki, ale także spędzać czas z przyjaciółmi po lekcjach. Nie obejdzie się także bez odrabiania pracy domowej (nawet po nocach). Będziemy mogli także rozwijać nie do końca pozytywne cechy simów, które staną się typowymi szkolnymi łobuzami.

the_sims_4_licealne_lata

The Sims 4: Licealne lata (fot. EA)

Czym by było liceum bez nastoletnich miłości. W dodatku Licealne lata będziemy mogli randkować z innymi simami. Musimy jednak mieć na uwadze, że nie zawsze wszystko skończy się po naszej myśli. Złamane serca to tak samo część licealnego życia jak miłości na lata.

Co ciekawe, w trakcie nauki będziemy mogli także rozwinąć swoje umiejętności i rozpocząć karierę simfluencera. Do tego celu możemy wykorzystać specjalne przedmioty.

Zwieńczeniem licealnych lat będzie specjalny bal oraz uroczystość zakończenia szkoły, podczas której w obecności rodziny odbierzemy dyplom. Do tego czasu jednak daleka droga.

the_sims_4_licealne_lata

The Sims 4: Licealne lata (fot. EA)

Zobacz także: 10 modów, bez których nie warto grać w The Sims 4!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: